dialog 1.1.20070704 - en to nb translation catalogue (22 entries)

en: Yes
nb: Ja

en: No
nb: Nei

en: Cancel
nb: Avbryt

en: EXIT
nb: AVSLUTT

en: Extra
nb: Ekstra

en: Help
nb: Hjelp

note: Headline "Month"
en: Month
nb: Måned

note: Headline "Year"
en: Year
nb: År

en: Rename
nb: Endre navn

en: Directories
nb: Mapper

en: Files
nb: Filer

en: Succeeded
nb: Vellykktes

en: Failed
nb: Feilet

en: Passed
nb: Bestått

en: Completed
nb: Fullført

en: Checked
nb: Kontrollert

en: Done
nb: Ferdig

en: Skipped
nb: Ignorert

en: In Progress
nb: I gang

en: N/A
nb: -

en: Overall Progress
nb: Total fremdrift

en: Search
nb: Søk
