gst-plugins-ugly 0.10.17.2 - en to nb translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
nb: Kunne ikke lese fra CD.

en: Could not open CD device for reading.
nb: Kunne ikke åpne CD-enheten for lesing.

en: Disc is not an Audio CD.
nb: Disken er ikke en lyd-CD.

en: Could not open DVD
nb: Kunne ikke åpne DVD

en: Could not open DVD title %d
nb: Kunne ikke åpne DVD-tittel %d.

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
nb: Klarte ikke å gå til kapittel %d på DVD tittel %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
nb: Kunne ikke åpne DVD-tittel %d. Interaktive titler er ikke støttet av dette elementet

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
nb: Kunne ikke lese DVD-en. Dette kan være fordi DVD-en er kryptert DVD-dekrypteringsbiblioteket ikke er installert.

en: Could not read DVD.
nb: Kunne ikke lese DVD

en: Failed to configure LAME encoder. Check your encoding parameters.
nb: Kunne ikke konfigurere LAME-koder. Sjekk parameterene for kodingen.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
nb: Forespurt bitrate %d kbit/s for egenskap «%s» er ikke tillatt. Bitraten ble endret til %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
nb: Kunne ikke konfigurere TwoLAME-enkoder. Sjekk parameterene for kodingen.

en: This stream contains no data.
nb: Denne strømmen inneholde ikke data.

en: Internal data stream error.
nb: Intern feil i datastrøm.
