gst-plugins-base 0.10.30.3 - en to sl translation catalogue (170 entries)

en: Master
sl: Glavni

en: Bass
sl: Basovski toni

en: Treble
sl: Visoki toni

en: Synth
sl: Sintetizator

en: Line-in
sl: Analogni vhod

en: Microphone
sl: Mikrofon

en: PC Speaker
sl: Računalniški zvočnik

en: Playback
sl: Predvajanje

en: Capture
sl: Zajemanje

en: Could not open device for playback in mono mode.
sl: Ni mogoče odpreti naprave za predvajanje v mono načinu.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
sl: Ni mogoče odpreti naprave za predvajanje v stereo načinu.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
sl: Ni mogoče odpreti naprave za predvajanje v %d-kanalnem načinu.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za predvajanje. Napravo uporablja drug program.

en: Could not open audio device for playback.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za predvajanje.

en: Could not open device for recording in mono mode.
sl: Ni mogoče odpreti naprave za snemanje v mono načinu.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
sl: Ni mogoče odpreti naprave za snemanje v stereo načinu.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
sl: Ni mogoče odpreti naprave za snemanje v %d-kanalnem načinu.

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za snemanje. Napravo uporablja drug program.

en: Could not open audio device for recording.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za snemanje.

en: Could not open CD device for reading.
sl: Ni mogoče odpreti CD naprave za branje.

en: Could not seek CD.
sl: Ni mogoče iskati po vsebini CD nosilca.

en: Could not read CD.
sl: Ni mogoče prebrati CD nosilca.

en: Could not open vfs file "%s" for writing: %s.
sl: Ni mogoče odpreti vfs datoteke "%s" za pisanje: %s.

en: No filename given
sl: Ni podanega imena datoteke.

en: Could not close vfs file "%s".
sl: Ni mogoče zapreti vfs datoteke "%s".

en: Error while writing to file "%s".
sl: Napaka med pisanjem v  datoteko "%s".

en: Internal data stream error.
sl: Notranja napaka pretoka podatkov.

en: A %s plugin is required to play this stream, but not installed.
sl: Za predvajanje tega pretoka je zahtevan vstavek %s, ki pa ni nameščen.

en: This appears to be a text file
sl: Datoteka je videti kot besedilna datoteka.

en: Could not determine type of stream
sl: Ni mogoče določiti vrste pretoka

en: Invalid subtitle URI "%s", subtitles disabled.
sl: Neveljaven naslov URI "%s", zato bodo podnapisi onemogočeni.

en: No URI specified to play from.
sl: Ni določenega naslova URI za predvajanje.

en: Invalid URI "%s".
sl: Neveljaven  naslov URI "%s".

en: RTSP streams cannot be played yet.
sl: Pretokov RTSP še ni mogoče predvajati.

en: Could not create "decodebin" element.
sl: Ni mogoče ustvariti predmeta "decodebin"

en: Source element is invalid.
sl: Izvorni predmet je neveljaven.

en: Only a subtitle stream was detected. Either you are loading a subtitle file or some other type of text file, or the media file was not recognized.
sl: Zaznan je le pretok podnapisov. Morda je datoteka podnapisov ali katera druga besedilna datoteka naložena krajevno, ali pa večpredstavnostne datoteke ni mogoče prepoznati.

en: You do not have a decoder installed to handle this file. You might need to install the necessary plugins.
sl: Ni nameščenega ustreznega odkodirnika za to vrsto datoteke. Morda je treba namestiti manjkajoče vstavke.

en: This is not a media file
sl: Datoteka ni večpredstavnostna datoteka

en: A subtitle stream was detected, but no video stream.
sl: Zaznan je pretok podnapisov, ne pa tudi pretoka videa.

en: Both autovideosink and xvimagesink elements are missing.
sl: Manjkata predmeta autoaudiosink in xvimagesink.

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
sl: Manjka predmet '%s' - preverite namestitev paketa GStreamer

en: Both autoaudiosink and alsasink elements are missing.
sl: Manjkata predmeta autoaudiosink in alsasink.

en: Both autovideosink and %s elements are missing.
sl: Manjkata predmeta autovideosink in %s.

en: The autovideosink element is missing.
sl: Manjka predmet autovideosink.

en: Configured videosink %s is not working.
sl: Nastavljen predmet videosink %s ne deluje.

en: Both autovideosink and %s elements are not working.
sl: Predmeta autovideosink in %s ne delujeta.

en: The autovideosink element is not working.
sl: Predmet autovideosink ne deluje.

en: Custom text sink element is not usable.
sl: Prilagojen besedilni ponor ni uporaben.

en: No volume control found
sl: Ni mogoče najti nadzornika zvoka

en: Both autoaudiosink and %s elements are missing.
sl: Manjkata predmeta autoaudiosink in %s.

en: The autoaudiosink element is missing.
sl: Manjka predmet autoaudiosink.

en: Configured audiosink %s is not working.
sl: Nastavljen predmet audiosink %s ne deluje.

en: Both autoaudiosink and %s elements are not working.
sl: Predmeta autovideosink in %s ne delujeta.

en: The autoaudiosink element is not working.
sl: Predmet autoaudiosink ne deluje.

en: Can't play a text file without video or visualizations.
sl: Ni mogoče predvajati besedilne datoteke brez videa ali druge vrste predočenja.

en: No decoder available for type '%s'.
sl: Ni ustreznega odkodirnika za vrsto '%s'.

en: This stream type cannot be played yet.
sl: Te vrste pretoka še ni mogoče predvajati.

en: No URI handler implemented for "%s".
sl: Ni ročnika naslovov URI za "%s".

en: Error while sending data to "%s:%d".
sl: Napaka med pošiljanjem podatkov na "%s:%d".

en: Error while sending gdp header data to "%s:%d".
sl: Napaka med pošiljanjem podatkov glave gdp na "%s:%d".

en: Error while sending gdp payload data to "%s:%d".
sl: Napaka med pošiljanjem vsebine pretoka gdp na "%s:%d".

en: Connection to %s:%d refused.
sl: Povezava s strežnikom %s:%d je zavrnjena.

en: Can't record audio fast enough
sl: Ni mogoče dovolj hitro snemati zvoka

en: Failed to read tag: not enough data
sl: Ni mogoče prebrati oznake: ni dovolj podatkov

en: track ID
sl: ID sledi

en: MusicBrainz track ID
sl: MusicBrainz ID sledi

en: artist ID
sl: ID izvajalca

en: MusicBrainz artist ID
sl: MusicBrainz ID izvajalca

en: album ID
sl: ID albuma

en: MusicBrainz album ID
sl: MusicBrainz ID albuma

en: album artist ID
sl: ID izvajalca albuma

en: MusicBrainz album artist ID
sl: MusicBrainz ID izvajalca albuma

en: track TRM ID
sl: TRM ID sledi

en: capturing shutter speed
sl: zajemanje hitrosti zaklopke

en: Shutter speed used when capturing an image, in seconds
sl: Hitrost zaklopke uporabljena  med zajemanjem slike

en: capturing focal ratio
sl: zajemanje goriščnega razmerja

en: Focal ratio (f-number) used when capturing the image
sl: Goriščno razmerje (število f) uporabljeno  med zajemanjem slike

en: capturing focal length
sl: zajemanje goriščne razdalje

en: Focal length of the lens used capturing the image, in mm
sl: Goriščna razdalja leč uporabljena  med zajemanjem slike

en: capturing digital zoom ratio
sl: zajemanje razmerja digitalnega približevanja

en: Digital zoom ratio used when capturing an image
sl: Razmerje digitalnega približevanja uporabljeno  med zajemanjem slike

en: capturing iso speed
sl: zajemanje ISO ravni hitrosti

en: The ISO speed used when capturing an image
sl: ISO histrost uporabljena  med zajemanjem slike

en: capturing exposure program
sl: zajemanje programa osvetljevanja

en: The exposure program used when capturing an image
sl: Program osvetlitve uporabljen  med zajemanjem slike

en: capturing exposure mode
sl: zajemanje načina osvetljevanja

en: The exposure mode used when capturing an image
sl: Način osvetlitve uporabljen  med zajemanjem slike

en: capturing scene capture type
sl: zajemanje vrste izbranega programa scene

en: The scene capture mode used when capturing an image
sl: Program načina zajemanja scene uporabljenega med zajemanjem slike

en: capturing gain adjustment
sl: zajemanje prilagoditev ojačitve

en: The overall gain adjustment applied on an image
sl: Skupna prilagoditev ojačitve slike.

en: capturing white balance
sl: zajemanje ravnotežja bele barve

en: The white balance mode set when capturing an image
sl: Način ravnotežja beline določen med zajemanjem slike

en: capturing contrast
sl: zajemanje kontrasta

en: The direction of contrast processing applied when capturing an image
sl: Smer kontrasta uporabljena med zajemanjem slike

en: capturing saturation
sl: zajemanje nasičenosti

en: The direction of saturation processing applied when capturing an image
sl: Smer nasičenosti uporabljena med zajemanjem slike

en: capturing sharpness
sl: zajemanje ostrosti

en: The direction of sharpness processing applied when capturing an image
sl: Smer ostrenja uporabljena med zajemanjem slike

en: capturing flash fired
sl: zajemanje podatkov sproženja bliskavice

en: If the flash fired while capturing an image
sl: Ali je bila bliskavica sprožena med zajemanjem slike

en: capturing flash mode
sl: zajemanje načina bliskavice

en: The selected flash mode while capturing an image
sl: Izbran način bliskavice uporabljen med zajemanjem slike

en: capturing metering mode
sl: zajemanje načina umerjanja

en: The metering mode used while determining exposure for capturing an image
sl: Način umerjanja uporabljen med določevanjem osvetljenosti zajemanja slike

en: capturing source
sl: zajemanje izvora

en: The source or type of device used for the capture
sl: Izvorna naprava ali pa vrsta napreve uporabljena  med zajemanjem slike

en: image horizontal ppi
sl: vodoravne točke slike (ppi)

en: Media (image/video) intended horizontal pixel density in ppi
sl: Gostota (slika/video) vodoravnih točk (v ppi)

en: image vertical ppi
sl: navpične točke slike (ppi)

en: Media (image/video) intended vertical pixel density in ppi
sl: Gostota (slika/video) navpičnih točk (v ppi)

en: This CD has no audio tracks
sl: Vstavljeni CD nosilec nima zvočnih sledi.

en: ID3 tag
sl: Oznaka ID3

en: APE tag
sl: Oznaka APE

en: ICY internet radio
sl: Spletna radijska postaja ICY

en: Apple Lossless Audio (ALAC)
sl: Apple kodek za kodiranje zvoka brez izgub (ALAC)

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC)
sl: Prosti kodek za kodiranje zvoka brez izgub (FLAC)

en: Lossless True Audio (TTA)
sl: Kodek True Audio za kodiranje zvoka brez izgub (TTA)

en: Windows Media Speech
sl: Govor Windows Media

en: CYUV Lossless
sl: Kodek za kodiranje brez izgub CYUV

en: Lossless MSZH
sl: Kodek za kodiranje brez izgub (MSZH)

en: Uncompressed Gray Image
sl: Nestisnjena sivinska slika

en: Run-length encoding
sl: Kodiranje trajanja izvajanja

en: Sami subtitle format
sl: Zapis podnapisov Sami

en: TMPlayer subtitle format
sl: Zapis podnapisov TMPlayer

en: Kate subtitle format
sl: Zapis podnapisov Kate

en: Uncompressed planar YUV 4:2:0
sl: Nestisnjen ploskovni YUV 4:2:0

en: Uncompressed planar YVU 4:2:0
sl: Nestisnjen ploskovni YVU 4:2:0

en: Uncompressed packed YUV 4:2:2
sl: Nestisnjen pakiran YUV 4:2:2

en: Uncompressed packed YUV 4:1:0
sl: Nestisnjen pakiran YUV 4:1:0

en: Uncompressed packed YVU 4:1:0
sl: Nestisnjen pakiran YVU 4:1:0

en: Uncompressed packed YUV 4:1:1
sl: Nestisnjen pakiran YUV 4:1:1

en: Uncompressed packed YUV 4:4:4
sl: Nestisnjen pakiran YUV 4:4:4

en: Uncompressed planar YUV 4:2:2
sl: Nestisnjen ploskovni YUV 4:2:2

en: Uncompressed planar YUV 4:1:1
sl: Nestisnjen ploskovni YUV 4:1:1

en: Uncompressed black and white Y-plane
sl: Nestisnjen črno-bela slika Y-ravnine

en: Uncompressed YUV
sl: Nestisnjen YUV

en: Uncompressed palettized %d-bit %s
sl: Nestisnjen paletni %d-bitni %s

en: DivX MPEG-4 Version %d
sl: DivX MPEG-4 različice %d

en: Raw %d-bit PCM audio
sl: Surovi %d-bitni zvok PCM

en: Raw PCM audio
sl: Surovi zvok PCM

en: Raw %d-bit floating-point audio
sl: Surov %d-bitni zvok določen s števili plavajoče vejice

en: Raw floating-point audio
sl: Surov zvok določen s števili plavajoče vejice

en: Audio CD source
sl: Zvočni disk

en: DVD source
sl: Vir DVD

en: Real Time Streaming Protocol (RTSP) source
sl: Vir protokola pretakanja Real Time (RTSP)

en: Microsoft Media Server (MMS) protocol source
sl: Vir protokola Microsoft Media Server (MMS)

en: %s protocol source
sl: %s vir protokola

en: %s video RTP depayloader
sl: %s RTP razlagalnik video vsebine

en: %s audio RTP depayloader
sl: %s RTP razlagalnik zvočne vsebine

en: %s RTP depayloader
sl: %s RTP razlagalnik vsebine

en: %s demuxer
sl: %s odvijalnik

en: %s decoder
sl: %s odkodirnik

en: %s video RTP payloader
sl: %s RTP nalagalnik video vsebine

en: %s audio RTP payloader
sl: %s RTP nalagalnik zvočne vsebine

en: %s RTP payloader
sl: %s RTP nalagalnik vsebine

en: %s muxer
sl: %s zvijalnik

en: %s encoder
sl: %s kodirnik

en: GStreamer element %s
sl: Predmet GStreamer "%s"

en: Unknown source element
sl: Neznana vrsta vira

en: Unknown sink element
sl: Neznan predmet ponora

en: Unknown element
sl: Neznan predmet

en: Unknown decoder element
sl: Neznan predmet odkodirnika

en: Unknown encoder element
sl: Neznan predmet kodirnika

en: Plugin or element of unknown type
sl: Vstavek oziroma predmet neznane vrste

en: No device specified.
sl: Ni določene naprave.

en: Device "%s" does not exist.
sl: Naprava "%s" ne obstaja.

en: Device "%s" is already being used.
sl: Naprava "%s" je že v uporabi.

en: Could not open device "%s" for reading and writing.
sl: Ni mogoče odpreti naprave "%s" za branje in pisanje.
