gst-plugins-good 0.10.23.2 - en to sl translation catalogue (171 entries)

en: Could not establish connection to sound server
sl: Ni mogoče vzpostaviti povezave z zvočnim strežnikom

en: Failed to query sound server capabilities
sl: Napaka med poizvedbo o zmogljivosti zvočnega strežnika

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
sl: '%s' izvajalca '%s'

en: Internal data stream error.
sl: Notranja napaka pretoka podatkov.

en: Failed to decode JPEG image
sl: Napaka med dekodiranjem JPEG slike

en: Could not connect to server
sl: Ni se mogoče povezati s strežnikom

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
sl: Napaka vhodnega zvoka, AVI pretok bo pokvarjen.

en: This file contains no playable streams.
sl: Datoteka ne vsebuje pretokov za predvajanje.

en: This file is invalid and cannot be played.
sl: Datoteka je napačna, zato je ni mogoče predvajati.

en: This file is incomplete and cannot be played.
sl: Datoteka ni popolna, zato je ni mogoče predvajati.

en: This file is corrupt and cannot be played.
sl: Datoteka je pokvarjena, zato je ni mogoče predvajati.

en: The video in this file might not play correctly.
sl: Video zapis v tej datoteki morda ne bo predvajan pravilno.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
sl: Datoteka vsebuje več pretokov. Predvajanje le prvih %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
sl: Ni mogoče najti podprtega pretoka. Najverjetneje je treba namestiti vstavek GStreamer RTSP razširitve za RealMedia pretoke.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
sl: Ni mogoče najti podprtega pretoka. Najverjetneje je treba omogočiti več protokolov prenosa, oziroma manjka ustrezen vstavek GStreamer RTSP razširitve.

en: Internal data flow error.
sl: Notranja napaka pretoka podatkov.

en: Volume
sl: Glasnost

en: Bass
sl: Basovski toni

en: Treble
sl: Visoki toni

en: Synth
sl: Sintetizator

en: Speaker
sl: Zvočnik

en: Line-in
sl: Analogni vhod

en: Microphone
sl: Mikrofon

en: Mixer
sl: Mešalnik

en: Record
sl: Snemanje

en: In-gain
sl: Vhodna ojačitev

en: Out-gain
sl: Izhodna ojačitev

en: Line-1
sl: Analogni vhod-1

en: Line-2
sl: Analogni vhod-2

en: Line-3
sl: Analogni vhod-3

en: Digital-1
sl: Digitalni vhod-1

en: Digital-2
sl: Digitalni vhod-2

en: Digital-3
sl: Digitalni vhod-3

en: Phone-in
sl: Telefonski vhod

en: Phone-out
sl: Telefonski izhod

en: Monitor
sl: Zaslon

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za predvajanje. Napravo uporablja drug program.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za predvajanje. Ni ustreznih dovoljenj za odpiranje naprave.

en: Could not open audio device for playback.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za predvajanje.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za snemanje. Ni ustreznih dovoljenj za odpiranje naprave.

en: Could not open audio device for recording.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za snemanje.

en: Could not open audio device for mixer control handling.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za mešalni nadzor.

en: Could not open audio device for mixer control handling. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za mešalni nadzor. Open Sound System ni podprt.

en: Master
sl: Glavni

en: Front
sl: Sprednji

en: Rear
sl: Zadnji

en: Headphones
sl: Slušalke

en: Center
sl: Sredinski

en: Surround
sl: Surround sistem zvoka

en: Side
sl: Stranski

en: Built-in Speaker
sl: Vgrajeni zvočnik

en: AUX 1 Out
sl: AUX 1 izhod

en: AUX 2 Out
sl: AUX 2 izhod

en: AUX Out
sl: AUX izhod

en: 3D Depth
sl: 3D globina

en: 3D Center
sl: 3D sredina

en: 3D Enhance
sl: 3D nadgradnja

en: Telephone
sl: Telefon

en: Line Out
sl: Analogni izhod

en: Line In
sl: Analogni vhod

en: Internal CD
sl: Notranji CD

en: Video In
sl: Video vhod

en: AUX 1 In
sl: AUX 1 vhod

en: AUX 2 In
sl: AUX 2 vhod

en: AUX In
sl: AUX vhod

en: Record Gain
sl: Ojačitev snemanja

en: Output Gain
sl: Ojačitev odvoda

en: Microphone Boost
sl: Ojačitev mikrofona

en: Loopback
sl: Povratna zanka

en: Diagnostic
sl: Diagnostika

en: Bass Boost
sl: Polni basi

en: Playback Ports
sl: Vrata predvajanja

en: Input
sl: Vhod

en: Record Source
sl: Vir zajemanja

en: Monitor Source
sl: Vir zaslona

en: Keyboard Beep
sl: Pisk tipkovnice

en: Simulate Stereo
sl: Simuliran stereo

en: Surround Sound
sl: Surround zvok

en: Microphone Gain
sl: Ojačitev mikrofona

en: Speaker Source
sl: Vir zvočnika

en: Microphone Source
sl: Vir mikrofona

en: Jack
sl: Vhod

en: Center / LFE
sl: Srednji / LFE

en: Stereo Mix
sl: Stereo mešanje

en: Mono Mix
sl: Mono mešanje

en: Input Mix
sl: Vhodno mešanje

en: SPDIF In
sl: SPDIF vhod

en: SPDIF Out
sl: Izhod SPDIF

en: Microphone 1
sl: Mikrofon 1

en: Microphone 2
sl: Mikrofon 2

en: Digital Out
sl: Digitalni izhod

en: Digital In
sl: Digitalni vhod

en: Handset
sl: Prostoročna slušalka

en: Other
sl: Drugo

en: None
sl: Brez

en: On
sl: Vklopljeno

en: Off
sl: Izklopljeno

en: Mute
sl: Nemo

en: Fast
sl: Hitro

note: TRANSLATORS: "Very Low" is a quality setting here
en: Very Low
sl: Zelo nizko

note: TRANSLATORS: "Low" is a quality setting here
en: Low
sl: Nizko

note: TRANSLATORS: "Medium" is a quality setting here
en: Medium
sl: Srednje

note: TRANSLATORS: "High" is a quality setting here
en: High
sl: Visoko

note: TRANSLATORS: "Very High" is a quality setting here
en: Very High
sl: Zelo visoko

note: TRANSLATORS: "Production" is a quality setting here
en: Production
sl: Proizvodnja

en: Front Panel Microphone
sl: Mikrofon spredaj

en: Front Panel Line In
sl: Analogni vhod spredaj

en: Front Panel Headphones
sl: Slušalke spredaj

en: Front Panel Line Out
sl: Analogni izhod spredaj

en: Green Connector
sl: Zeleni spojnik

en: Pink Connector
sl: Roza spojnik

en: Blue Connector
sl: Modri spojnik

en: White Connector
sl: Beli spojnik

en: Black Connector
sl: Črni spojnik

en: Gray Connector
sl: Sivi spojnik

en: Orange Connector
sl: Oranžni spojnik

en: Red Connector
sl: Rdeči spojnik

en: Yellow Connector
sl: Rumeni spojnik

en: Green Front Panel Connector
sl: Zeleni spojnik spredaj

en: Pink Front Panel Connector
sl: Roza spojnik spredaj

en: Blue Front Panel Connector
sl: Modri spojnik spredaj

en: White Front Panel Connector
sl: Beli spojnik spredaj

en: Black Front Panel Connector
sl: Črni spojnik spredaj

en: Gray Front Panel Connector
sl: Sivi spojnik spredaj

en: Orange Front Panel Connector
sl: Oranžni spojnik spredaj

en: Red Front Panel Connector
sl: Rdeči spojnik spredaj

en: Yellow Front Panel Connector
sl: Rumeni spojnik spredaj

en: Spread Output
sl: Razpršeni odvod

en: Downmix
sl: Zmanjševanje kanalov

en: Virtual Mixer Input
sl: Navidezni mešalni vhod

en: Virtual Mixer Output
sl: Navidezni mešalni izhod

en: Virtual Mixer Channels
sl: Navidezni mešalni kanali

note: TRANSLATORS: name + number of a volume mixer control
en: %s %d Function
sl: %s %d funkcija

note: TRANSLATORS: name of a volume mixer control
en: %s Function
sl: %s funkcija

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
sl: Ni mogoče odpreti zvočne naprave za predvajanje. Open Sound System ni podprt.

en: Playback is not supported by this audio device.
sl: Predvajane s to zvočno napravo ni podprto.

en: Audio playback error.
sl: Napaka predvajanja zvoka

en: Recording is not supported by this audio device.
sl: Snemanje s to zvočno napravo ni podprto.

en: Error recording from audio device.
sl: Napaka med shranjevanjem preko zvočne naprave

en: Gain
sl: Ojačitev

en: Headphone
sl: Slušalke

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
sl: Napaka med branjem %d bajtov iz naprave '%s'.

en: Got unexpected frame size of %u instead of %u.
sl: Nepričakovana vrednost velikosti okvirja. Pridobljena je vrednost %u, pričakovana pa %u.

en: Error reading %d bytes on device '%s'.
sl: Napaka med branjem %d bajtov na napravi '%s'.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
sl: Napaka med pridobivanjem zmožnosti naprave '%s': ni pravega gonilnika v4l2. Preverite namestitev.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
sl: Napaka med pregledovanjem atributov poizvedbe vhoda %d naprave %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
sl: Napaka med pridobivanjem nastavitev uglaševalnika %d na napravi '%s'.

en: Failed to query norm on device '%s'.
sl: Napaka med poizvedovanjem uravnanosti naprave '%s'.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
sl: Napaka med pridobivanjem atributov nadzora naprave '%s'.

en: Cannot identify device '%s'.
sl: Ni mogoče določiti naprave '%s'.

en: This isn't a device '%s'.
sl: To ni naprava '%s'.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
sl: Ni mogoče odpreti naprave '%s' za branje in pisanje.

en: Device '%s' is not a capture device.
sl: Naprava '%s' ni naprava za zajemanje.

en: Device '%s' is not a output device.
sl: Naprava '%s' ni izhodna naprava.

en: Failed to set norm for device '%s'.
sl: Napaka med nastavljanjem naprave '%s'.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
sl: Napaka med pridobivanjem frekvence uglaševalnika naprave '%s'.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
sl: Napaka med nastavljanjem frekvence uglaševalnika naprave '%s' na %lu Hz..

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
sl: Napaka med pridobivanjem moči signala za napravo '%s'.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
sl: Napaka med pridobivanjem vrednosti %d na napravi '%s'.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
sl: Napaka med določanjem vrednosti %d za %d na napravi '%s'.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
sl: Napaka med pridobivanjem vhodnega signala naprave '%s'. Morda je radijska naprava.

en: Failed to set input %d on device %s.
sl: Napaka med določanjem vhoda %d naprave %s.

en: Could not enqueue buffers in device '%s'.
sl: Ni mogoče uvrstiti medpomnilnika naprave '%s'.

en: Failed trying to get video frames from device '%s'.
sl: Napaka med poskusom pridobivanja videa preko narpave '%s'.

en: Failed after %d tries. device %s. system error: %s
sl: Neuspešen zagon po %d poskusih na napravi %s. Sporočilo sistemske napake: %s

en: Could not get parameters on device '%s'
sl: Ni mogoče pridobiti parametrov na napravi '%s'.

en: Video input device did not accept new frame rate setting.
sl: Vhodni video napravi ni mogoče določiti novih nastavitev hitrosti predvajanja.

en: Could not map buffers from device '%s'
sl: Ni mogoče preslikati medpomnilnika naprave '%s'

en: The driver of device '%s' does not support any known capture method.
sl: Gonilnik naprave '%s' ne podpira nobenega znanega načina.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
sl: Spreminjanje ločljivosti med delovanjem še ni podprto.

en: Cannot operate without a clock
sl: Ni mogoče izvajati opravil brez ure
