gst-plugins-good 0.10.26.2 - en to sl translation catalogue (181 entries)

en: Could not establish connection to sound server
sl: Povezave z zvočnim strežnikom ni mogoče vzpostaviti

en: Failed to query sound server capabilities
sl: Poizvedba o zmogljivosti zvočnega strežnika je spodletela

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
sl: '%s' - '%s'

en: Internal data stream error.
sl: Notranja napaka pretoka podatkov.

en: Failed to decode JPEG image
sl: Odkodiranje slike JPEG je spodletelo

en: Could not connect to server
sl: S strežnikom se ni mogoče povezati

en: Server does not support seeking.
sl: Strežnik ne podpira iskanja.

en: Could not resolve server name.
sl: Imena strežnika ni mogoče razrešiti.

en: Could not establish connection to server.
sl: Povezave s strežnikom ni mogoče vzpostaviti

en: Secure connection setup failed.
sl: Nastavitev varne povezave je spodletela.

en: A network error occured, or the server closed the connection unexpectedly.
sl: Prišlo je do omrežne napake ali pa se je povezava nepričakovano prekinila.

en: Server sent bad data.
sl: Strežnik je poslal slabe podatke.

en: No URL set.
sl: Ni nastavljenega naslova URL.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
sl: Napaka vhodnega zvoka, pretok AVI bo pokvarjen.

en: This file contains no playable streams.
sl: Datoteka ne vsebuje pretokov za predvajanje.

en: This file is invalid and cannot be played.
sl: Datoteka je neveljavna, zato je ni mogoče predvajati.

en: This file is corrupt and cannot be played.
sl: Datoteka je pokvarjena, zato je ni mogoče predvajati.

en: Invalid atom size.
sl: Neveljavna velikost atoma.

en: This file is incomplete and cannot be played.
sl: Datoteka ni popolna, zato je ni mogoče predvajati.

en: The video in this file might not play correctly.
sl: Video zapis v tej datoteki morda ne bo predvajan pravilno.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
sl: Datoteka vsebuje več pretokov. Predvajano bo le začetnih %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
sl: Ni mogoče najti podprtega pretoka. Najverjetneje je treba namestiti vstavek GStreamer RTSP za pretoke RealMedia.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
sl: Podprtega pretoka ni mogoče najti. Najverjetneje je treba omogočiti več protokolov prenosa ali pa manjka ustrezen vstavek GStreamer RTSP.

en: Internal data flow error.
sl: Notranja napaka pretočnosti podatkov.

en: Volume
sl: Glasnost

en: Bass
sl: Bas

en: Treble
sl: Visoki toni

en: Synth
sl: Sintetizator

en: Speaker
sl: Zvočnik

en: Line-in
sl: Analogni vhod

en: Microphone
sl: Mikrofon

en: Mixer
sl: Mešalnik

en: Record
sl: Snemanje

en: In-gain
sl: Vhodna ojačitev

en: Out-gain
sl: Izhodna ojačitev

en: Line-1
sl: Analogni vhod 1

en: Line-2
sl: Analogni vhod 2

en: Line-3
sl: Analogni vhod 3

en: Digital-1
sl: Digitalni vhod 1

en: Digital-2
sl: Digitalni vhod 2

en: Digital-3
sl: Digitalni vhod 3

en: Phone-in
sl: Telefonski vhod

en: Phone-out
sl: Telefonski izhod

en: Monitor
sl: Zaslon

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
sl: Zvočne naprave ni mogoče odpreti za predvajanje. Napravo uporablja drug program.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
sl: Zvočne naprave ni mogoče odpreti za predvajanje. Nimate dovoljenj za odpiranje naprave.

en: Could not open audio device for playback.
sl: Zvočne naprave ni mogoče odpreti za predvajanje.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
sl: Zvočne naprave ni mogoče odpreti za snemanje. Nimate dovoljenj za odpiranje naprave.

en: Could not open audio device for recording.
sl: Zvočne naprave ni mogoče odpreti za snemanje.

en: Could not open audio device for mixer control handling.
sl: Zvočne naprave ni mogoče odpreti za nadzor mešalnika.

en: Could not open audio device for mixer control handling. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
sl: Zvočne naprave ni mogoče odpreti za nadzor mešalnika. Predmet ne podpira trenutne različice sistema Open Sound System.

en: Master
sl: Glavni

en: Front
sl: Sprednji

en: Rear
sl: Zadnji

en: Headphones
sl: Slušalke

en: Center
sl: Sredinski

en: Surround
sl: Prostorski

en: Side
sl: Stranski

en: Built-in Speaker
sl: Vgrajen zvočnik

en: AUX 1 Out
sl: Izhod AUX 1

en: AUX 2 Out
sl: Izhod AUX 2

en: AUX Out
sl: Izhod AUX

en: 3D Depth
sl: 3D globina

en: 3D Center
sl: 3D sredina

en: 3D Enhance
sl: 3D izboljšava

en: Telephone
sl: Telefon

en: Line Out
sl: Analogni izhod

en: Line In
sl: Analogni vhod

en: Internal CD
sl: Notranji CD

en: Video In
sl: Video vhod

en: AUX 1 In
sl: Vhod AUX 1

en: AUX 2 In
sl: Vhod AUX 2

en: AUX In
sl: Vhod AUX

en: Record Gain
sl: Ojačitev snemanja

en: Output Gain
sl: Ojačitev izhoda

en: Microphone Boost
sl: Ojačitev mikrofona

en: Loopback
sl: Povratna zanka

en: Diagnostic
sl: Diagnostika

en: Bass Boost
sl: Ojačitev basov

en: Playback Ports
sl: Vrata predvajanja

en: Input
sl: Vhod

en: Record Source
sl: Snemaj vir

en: Monitor Source
sl: Nadzoruj vir

en: Keyboard Beep
sl: Pisk tipkovnice

en: Simulate Stereo
sl: Simuliran stereo

en: Surround Sound
sl: Prostorski zvok

en: Microphone Gain
sl: Ojačitev mikrofona

en: Speaker Source
sl: Vir zvočnika

en: Microphone Source
sl: Vir mikrofona

en: Jack
sl: Priključek

en: Center / LFE
sl: Srednji / LFE

en: Stereo Mix
sl: Stereo mešanje

en: Mono Mix
sl: Mono mešanje

en: Input Mix
sl: Mešanje vhoda

en: SPDIF In
sl: Vhod SPDIF

en: SPDIF Out
sl: Izhod SPDIF

en: Microphone 1
sl: Mikrofon 1

en: Microphone 2
sl: Mikrofon 2

en: Digital Out
sl: Digitalni izhod

en: Digital In
sl: Digitalni vhod

en: Handset
sl: Prostoročna slušalka

en: Other
sl: Drugo

en: None
sl: Brez

en: On
sl: Vključeno

en: Off
sl: Izključeno

en: Mute
sl: Nemo

en: Fast
sl: Hitro

note: TRANSLATORS: "Very Low" is a quality setting here
en: Very Low
sl: Zelo nizko

note: TRANSLATORS: "Low" is a quality setting here
en: Low
sl: Nizko

note: TRANSLATORS: "Medium" is a quality setting here
en: Medium
sl: Srednje

note: TRANSLATORS: "High" is a quality setting here
en: High
sl: Visoko

note: TRANSLATORS: "Very High" is a quality setting here
en: Very High
sl: Zelo visoko

note: TRANSLATORS: "Production" is a quality setting here
en: Production
sl: Proizvodnja

en: Front Panel Microphone
sl: Mikrofon spredaj

en: Front Panel Line In
sl: Analogni vhod spredaj

en: Front Panel Headphones
sl: Slušalke spredaj

en: Front Panel Line Out
sl: Analogni izhod spredaj

en: Green Connector
sl: Zeleni priključek

en: Pink Connector
sl: Roza priključek

en: Blue Connector
sl: Modri priključek

en: White Connector
sl: Beli priključek

en: Black Connector
sl: Črni priključek

en: Gray Connector
sl: Sivi priključek

en: Orange Connector
sl: Oranžni priključek

en: Red Connector
sl: Rdeči priključek

en: Yellow Connector
sl: Rumeni priključek

en: Green Front Panel Connector
sl: Zeleni priključek spredaj

en: Pink Front Panel Connector
sl: Roza priključek spredaj

en: Blue Front Panel Connector
sl: Modri priključek spredaj

en: White Front Panel Connector
sl: Beli priključek spredaj

en: Black Front Panel Connector
sl: Črni priključek spredaj

en: Gray Front Panel Connector
sl: Sivi priključek spredaj

en: Orange Front Panel Connector
sl: Oranžni priključek spredaj

en: Red Front Panel Connector
sl: Rdeči priključek spredaj

en: Yellow Front Panel Connector
sl: Rumeni priključek spredaj

en: Spread Output
sl: Razširi izhod

en: Downmix
sl: Zmanjševanje kanalov

en: Virtual Mixer Input
sl: Vhod navideznega mešalnika

en: Virtual Mixer Output
sl: Izhod navideznega mešalnika

en: Virtual Mixer Channels
sl: Kanali navideznega mešalnika

note: TRANSLATORS: name + number of a volume mixer control
en: %s %d Function
sl: Funkcija %s %d

note: TRANSLATORS: name of a volume mixer control
en: %s Function
sl: Funkcija %s

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
sl: Zvočne naprave ni mogoče odpreti za predvajanje. Predmet ne podpira trenutne različice sistema Open Sound System.

en: Playback is not supported by this audio device.
sl: Ta zvočna naprava ne podpira predvajanja.

en: Audio playback error.
sl: Napaka med predvajanjem zvoka.

en: Recording is not supported by this audio device.
sl: Snemanje s to zvočno napravo ni podprto.

en: Error recording from audio device.
sl: Napaka med snemanjem z zvočno napravo.

en: Gain
sl: Ojačitev

en: Headphone
sl: Slušalke

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
sl: Napaka med branjem %d bajtov iz naprave '%s'.

en: Got unexpected frame size of %u instead of %u.
sl: Nepričakovana vrednost velikosti okvirja (%u). Pričakovana vrednost je %u.

en: Error reading %d bytes on device '%s'.
sl: Napaka med branjem %d bajtov na napravi '%s'.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
sl: Napaka med pridobivanjem zmožnosti naprave '%s': ni gonilnik v4l2. Preverite, če je gonilnik v4l1.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
sl: Napaka med poizvedovanjem atributov vhoda %d naprave %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
sl: Napaka med pridobivanjem nastavitev uglaševalnika %d naprave '%s'.

en: Failed to query norm on device '%s'.
sl: Napaka med poizvedovanjem uravnanosti naprave '%s'.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
sl: Napaka med pridobivanjem atributov nadzora naprave '%s'.

en: Cannot identify device '%s'.
sl: Naprave '%s' ni mogoče določiti.

en: This isn't a device '%s'.
sl: To ni naprava '%s'.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
sl: Naprave '%s' ni mogoče odpreti za branje in pisanje.

en: Device '%s' is not a capture device.
sl: Naprava '%s' ni naprava za zajemanje.

en: Device '%s' is not a output device.
sl: Naprava '%s' ni izhodna naprava.

en: Failed to set norm for device '%s'.
sl: Napaka med nastavljanjem uravnanosti naprave '%s'.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
sl: Napaka med pridobivanjem trenutne frekvence uglaševalnika naprave '%s'.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
sl: Napaka med nastavljanjem frekvence uglaševalnika naprave '%s' na %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
sl: Napaka med pridobivanjem moči signala za napravo '%s'.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
sl: Napaka med pridobivanjem vrednosti za nadzor %d na napravi '%s'.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
sl: Napaka med nastavljanjem vrednosti %d za nadzor %d na napravi '%s'.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
sl: Napaka med pridobivanjem trenutnega vhoda naprave '%s'. Morda je radijska naprava.

en: Failed to set input %d on device %s.
sl: Napaka med nastavljanjem vhoda %d na napravi %s.

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
sl: Napaka med pridobivanjem trenutnega izhoda naprave '%s'. Morda je radijska naprava.

en: Failed to set output %d on device %s.
sl: Napaka med nastavljanjem izhoda %d na napravi %s.

en: Could not enqueue buffers in device '%s'.
sl: Medpomnilnika na napravi '%s' ni mogoče uvrstiti.

en: Failed trying to get video frames from device '%s'.
sl: Napaka med poskusom pridobivanja video sličic z naprave '%s'.

en: Failed after %d tries. device %s. system error: %s
sl: Neuspešen zagon po %d poskusih na napravi %s. Sporočilo sistemske napake: %s

en: Could not get parameters on device '%s'
sl: Parametrov na napravi '%s' ni mogoče pridobiti.

en: Video input device did not accept new frame rate setting.
sl: Vhodni video napravi ni mogoče določiti novih nastavitev hitrosti sličic.

en: Could not map buffers from device '%s'
sl: Medpomnilnika naprave '%s' ni mogoče preslikati

en: The driver of device '%s' does not support any known capture method.
sl: Gonilnik naprave '%s' ne podpira nobenega znanega načina zajemanja.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
sl: Spreminjanje ločljivosti med delovanjem še ni podprto.

en: Cannot operate without a clock
sl: Delovanje brez ure ni mogoče
