gst-plugins-good-0.10.28.2 - en to sr translation catalogue (190 entries)

en: Could not establish connection to sound server
sr: Не могу да успоставим везу са сервером звука

en: Failed to query sound server capabilities
sr: Нисам успео да испитам могућности сервера звука

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
sr: „%s“ изводи „%s“

en: Internal data stream error.
sr: Унутрашња грешка тока података.

en: Failed to decode JPEG image
sr: Нисам успео да декодирам ЈПЕГ слику

en: Could not connect to server
sr: Не могу да се повежем са сервером

en: Server does not support seeking.
sr: Сервер не подржава позиционирање.

en: Could not resolve server name.
sr: Не могу да решим назив сервера.

en: Could not establish connection to server.
sr: Не могу да успоставим везу са сервером.

en: Secure connection setup failed.
sr: Подешавање безбедне везе није успело.

en: A network error occured, or the server closed the connection unexpectedly.
sr: Дошло је до грешке на мрежи, или је сервер неочекивано затворио везу.

en: Server sent bad data.
sr: Сервер је послао лоше податке.

en: No URL set.
sr: Није подешена адреса.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
sr: Улазног звука нема или је неисправан, АВИ ток ће бити оштећен.

en: This file contains no playable streams.
sr: Ова датотека не садржи токове за пуштање.

en: This file is invalid and cannot be played.
sr: Ова датотека је неисправна и не може бити пуштена.

en: This file is corrupt and cannot be played.
sr: Ова датотека је оштећена и не може бити пуштена.

en: Invalid atom size.
sr: Неисправна величина атома.

en: This file is incomplete and cannot be played.
sr: Ова датотека је непотпуна и не може бити пуштена.

en: The video in this file might not play correctly.
sr: Видео у овој датотеци можда неће бити пуштен исправно.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
sr: Ова датотека садржи превише токова. Пуштам само први %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
sr: Није пронађен ниједан подржани ток. Можда ћете морати да инсталирате прикључак РТСП проширења Гстримера за токове Стварног медија.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
sr: Није пронађен ниједан подржани ток. Можда ћете морати да омогућите више протокола преноса или можда на неки други начин недостаје прави прикључак РТСП проширења ГСтримера.

en: Internal data flow error.
sr: Унутрaшња грешка протока података.

en: Volume
sr: Јачина звука

en: Bass
sr: Бас

en: Treble
sr: Високотонац

en: Synth
sr: Синтисајзер

en: PCM
sr: ПЦМ

en: Speaker
sr: Звучник

en: Line-in
sr: Линијски улаз

en: Microphone
sr: Микрофон

en: CD
sr: ЦД

en: Mixer
sr: Мешач

en: PCM-2
sr: ПЦМ-2

en: Record
sr: Снимање

en: In-gain
sr: Улазно појачање

en: Out-gain
sr: Излазно појачање

en: Line-1
sr: Линија 1

en: Line-2
sr: Линија 2

en: Line-3
sr: Линија 3

en: Digital-1
sr: Дигитални 1

en: Digital-2
sr: Дигитални 2

en: Digital-3
sr: Дигитални 3

en: Phone-in
sr: Телефонски улаз

en: Phone-out
sr: Телефонски излаз

en: Video
sr: Видео

en: Radio
sr: Радио

en: Monitor
sr: Праћење

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
sr: Не могу да покренем звучни уређај ради пуштања. Уређај користи нека друга апликација.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
sr: Не могу да покренем аудио уређај ради пуштања. Немате овлашћење за покретање уређаја.

en: Could not open audio device for playback.
sr: Не могу да покренем звучни уређај ради пуштања.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
sr: Не могу да покренем аудио уређај ради снимања. Немате овлашћење за покретање уређаја.

en: Could not open audio device for recording.
sr: Не могу да покренем звучни уређај ради снимања.

en: Could not open audio device for mixer control handling.
sr: Не могу да покренем звучни уређај за руковање управљањем мешача.

en: Could not open audio device for mixer control handling. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
sr: Не могу да покренем звучни уређај за руковање управљањем мешача. Ово издање система отвореног звука није подржано овим елементом.

en: Master
sr: Главни

en: Front
sr: Предњи

en: Rear
sr: Задњи

en: Headphones
sr: Слушалице

en: Center
sr: Средињи

en: LFE
sr: ЛФЕ

en: Surround
sr: Окружење

en: Side
sr: Са стране

en: Built-in Speaker
sr: Уграђени звучник

en: AUX 1 Out
sr: АУХ 1 излаз

en: AUX 2 Out
sr: АУХ 2 излаз

en: AUX Out
sr: АУХ излаз

en: 3D Depth
sr: 3Д дубина

en: 3D Center
sr: 3Д средиште

en: 3D Enhance
sr: 3Д побољшање

en: Telephone
sr: Телефон

en: Line Out
sr: Линијски излаз

en: Line In
sr: Линијски улаз

en: Internal CD
sr: Унутрашњи ЦД

en: Video In
sr: Видео улаз

en: AUX 1 In
sr: АУХ 1 улаз

en: AUX 2 In
sr: АУХ 2 улаз

en: AUX In
sr: АУХ улаз

en: Record Gain
sr: Појачање снимања

en: Output Gain
sr: Појачање излаза

en: Microphone Boost
sr: Појачање микрофона

en: Loopback
sr: Повратна петља

en: Diagnostic
sr: Дијагностика

en: Bass Boost
sr: Појачање баса

en: Playback Ports
sr: Портови пуштања

en: Input
sr: Улаз

en: Record Source
sr: Извор снимања

en: Monitor Source
sr: Извор праћења

en: Keyboard Beep
sr: Звук тастатуре

en: Simulate Stereo
sr: Лажни стерео

en: Stereo
sr: Стерео

en: Surround Sound
sr: Звук окружења

en: Microphone Gain
sr: Појачање микрофона

en: Speaker Source
sr: Извор звучника

en: Microphone Source
sr: Извор микрофона

en: Jack
sr: Утичница

en: Center / LFE
sr: Средиште / ЛФЕ

en: Stereo Mix
sr: Стерео микс

en: Mono Mix
sr: Моно микс

en: Input Mix
sr: Улазни микс

en: SPDIF In
sr: СПДИФ улаз

en: SPDIF Out
sr: СПДИФ излаз

en: Microphone 1
sr: Микрофон 1

en: Microphone 2
sr: Микрофон 2

en: Digital Out
sr: Дигитални излаз

en: Digital In
sr: Дигитални улаз

en: HDMI
sr: ХДМИ

en: Modem
sr: Модем

en: Handset
sr: Слушалица

en: Other
sr: Остало

en: None
sr: Ништа

en: On
sr: Укљ.

en: Off
sr: Искљ.

en: Mute
sr: Без звука

en: Fast
sr: Брзо

note: TRANSLATORS: "Very Low" is a quality setting here
en: Very Low
sr: Врло низак

note: TRANSLATORS: "Low" is a quality setting here
en: Low
sr: Низак

note: TRANSLATORS: "Medium" is a quality setting here
en: Medium
sr: Средњи

note: TRANSLATORS: "High" is a quality setting here
en: High
sr: Висок

note: TRANSLATORS: "Very High" is a quality setting here
en: Very High
sr: Врло висок

note: TRANSLATORS: "Production" is a quality setting here
en: Production
sr: Производни

en: Front Panel Microphone
sr: Микрофон предње површи

en: Front Panel Line In
sr: Линијски улаз предње површи

en: Front Panel Headphones
sr: Слушалице предње површи

en: Front Panel Line Out
sr: Линијски излаз предње површи

en: Green Connector
sr: Зелени прикључак

en: Pink Connector
sr: Ружичаст прикључак

en: Blue Connector
sr: Плави прикључак

en: White Connector
sr: Бели прикључак

en: Black Connector
sr: Црни прикључак

en: Gray Connector
sr: Сиви прикључак

en: Orange Connector
sr: Наранџасти прикључак

en: Red Connector
sr: Црвени прикључак

en: Yellow Connector
sr: Жути прикључак

en: Green Front Panel Connector
sr: Зелени прикључак на предњој површи

en: Pink Front Panel Connector
sr: Ружичасти прикључак на предњој површи

en: Blue Front Panel Connector
sr: Плави прикључак на предњој површи

en: White Front Panel Connector
sr: Бели прикључак на предњој површи

en: Black Front Panel Connector
sr: Црни прикључак на предњој површи

en: Gray Front Panel Connector
sr: Сиви прикључак на предњој површи

en: Orange Front Panel Connector
sr: Наранџасти прикључак на предњој површи

en: Red Front Panel Connector
sr: Црвени прикључак на предњој површи

en: Yellow Front Panel Connector
sr: Жути прикључак на предњој површи

en: Spread Output
sr: Излаз ширења

en: Downmix
sr: Сабирни мешач

en: Virtual Mixer Input
sr: Улаз виртуелног мешача

en: Virtual Mixer Output
sr: Излаз виртуелног мешача

en: Virtual Mixer Channels
sr: Канали виртуелног мешача

note: TRANSLATORS: name + number of a volume mixer control
en: %s %d Function
sr: %s %d функција

note: TRANSLATORS: name of a volume mixer control
en: %s Function
sr: %s функција

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
sr: Не могу да покренем звучни уређај ради пуштања. Ово издање система отвореног звука није подржано овим елементом.

en: Playback is not supported by this audio device.
sr: Пуштање није подржано од стране овог звучног уређаја.

en: Audio playback error.
sr: Грешка приликом пуштања звука.

en: Recording is not supported by this audio device.
sr: Снимање није подржано од стране овог звучног уређаја.

en: Error recording from audio device.
sr: Грешка приликом снимања са звучног уређаја.

en: Gain
sr: Појачање

en: Headphone
sr: Слушалице

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
sr: Грешка приликом читања %d бајтова са уређаја „%s“.

en: Got unexpected frame size of %u instead of %u.
sr: Добих неочекивану величину кадра, %u уместо %u.

en: Error reading %d bytes on device '%s'.
sr: Грешка приликом читања %d бајтова на уређају „%s“.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
sr: Грешка приликом добављања могућности за уређај „%s“: Није в4л2 управљачки програм. Проверите да ли је то в4л1 управљачки програм.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
sr: Нисам успео да пропитам својства уноса %d у уређају %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
sr: Нисам успео да добавим подешавања тјунера %d на уређају „%s“.

en: Failed to query norm on device '%s'.
sr: Нисам успео да пропитам норму на уређају „%s“.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
sr: Нисам успео да добавим својства контрола на уређају „%s“.

en: Cannot identify device '%s'.
sr: Не могу да распознам уређај „%s“.

en: This isn't a device '%s'.
sr: Ово није уређај „%s“.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
sr: Не могу да покренем уређај „%s“ ради читања и уписа.

en: Device '%s' is not a capture device.
sr: Уређај „%s“ није уређај за снимање.

en: Device '%s' is not a output device.
sr: Уређај „%s“ није излазни уређај.

en: Failed to set norm for device '%s'.
sr: Нисам успео да подесим норму за уређај „%s“.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
sr: Нисам успео да добавим текућу учестаност тјунера за уређај „%s“.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
sr: Нисам успео да подесим текућу учестаност тјунера за уређај „%s“ на %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
sr: Нисам успео да добавим јачину сигнала за уређај „%s“.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
sr: Нисам успео да добавим вредност за контролу %d на уређају „%s“.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
sr: Нисам успео да подесим вредност %d за контролу %d на уређају „%s“.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
sr: Нисам успео да добавим текући улаз на уређају „%s“. Можда је то радио уређај.

en: Failed to set input %d on device %s.
sr: Нисам успео да подесим улаз %d на уређају %s.

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
sr: Нисам успео да добавим текући излаз на уређају „%s“. Можда је то радио уређај.

en: Failed to set output %d on device %s.
sr: Нисам успео да подесим излаз %d на уређају %s.

en: Could not enqueue buffers in device '%s'.
sr: Не могу да додам помоћне меморије у уређају „%s“.

en: Failed trying to get video frames from device '%s'.
sr: Нисам успео да добавим видео кадрове са уређаја „%s“.

en: Failed after %d tries. device %s. system error: %s
sr: Нисам успео након %d покушаја. уређај %s. системска грешка: %s

en: Could not get parameters on device '%s'
sr: Не могу да добавим параметре на уређају „%s“

en: Video input device did not accept new frame rate setting.
sr: Улазни видео уређај не прихвата нове поставке протока кадрова.

en: Could not map buffers from device '%s'
sr: Не могу да мапирам помоћне меморије са уређаја „%s“

en: The driver of device '%s' does not support any known capture method.
sr: Управљачки програм уређаја „%s“ не подржава ниједан познати начин снимања.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
sr: Промена резолуције приликом извршавања још увек није подржана.

en: Cannot operate without a clock
sr: Не могу да радим без сата
