gst-plugins-ugly-1.1.4 - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
sr: Не могу да читам ЦД.

en: Could not open CD device for reading.
sr: Не могу да отворим ЦД уређај ради читања.

en: Disc is not an Audio CD.
sr: Диск није Звучни ЦД.

en: Could not open DVD
sr: Не могу да отворим ДВД

en: Could not open DVD title %d
sr: Не могу да отворим ДВД наслов „%d“

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
sr: Нисам успео да стигнем до поглавља „%d“ ДВД наслова „%d“

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
sr: Не могу да отворим ДВД наслов „%d“. Овај елемент не подржава међудејствене наслове

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
sr: Не могу да читам ДВД. Можда зато што је ДВД шифрован а библиотека за дешифровање ДВД-а није инсталирана.

en: Could not read DVD.
sr: Не могу да читам ДВД.

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
sr: Нисам успео да подесим енкодер звука ЛАМЕ мп3. Проверите ваше параметре кодирања.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
sr: Тражени проток података од %d kbit/s за „%s“ није допуштен. Проток података је постављен на %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
sr: Нисам успео да подесим ДваЛАМЕ енкодер. Проверите ваше параметре кодирања.

en: This stream contains no data.
sr: Овај ток не садржи податке.

en: Internal data stream error.
sr: Унутрашња грешка тока података.
