xkeyboard-config 2.43.99 - en to sr translation catalogue (1002 entries)

en: Generic 86-key PC
sr: Општа са 86 тастера

en: Generic 101-key PC
sr: Општа са 101 тастером

en: Generic 102-key PC
sr: Општа са 102 тастера

en: Generic 104-key PC
sr: Општа са 104 тастера

en: Generic 104-key PC with L-shaped Enter key
sr: Општа са 104 тастера и тастером уноса у облику L

en: Generic 105-key PC
sr: Општа са 105 тастера

en: Acer laptop
sr: Acer преносног рачунара

en: Apple Aluminium (ANSI)
sr: Apple Alluminio (ANSI)

en: Apple Aluminium (ISO)
sr: Apple Alluminio (ISO)

en: Apple Aluminium (JIS)
sr: Apple Alluminio (JIS)

en: Asus laptop
sr: Asus преносног рачунара

en: Brazilian ABNT2
sr: бразилска ABNT2

en: BTC 9116U Mini Wireless Internet and Gaming
sr: BTC 9116U Mini Wireless Internet и игрице

en: Compaq Armada laptop
sr: Compaq Armada преносног рачунара

en: Compaq Internet (7 keys)
sr: Compaq Internet (7 тастера)

en: Compaq Internet (13 keys)
sr: Compaq Internet (13 тастера)

en: Compaq Internet (18 keys)
sr: Compaq Internet (18 тастера)

en: Compaq Presario laptop
sr: Compaq Presario преносног рачунара

en: Dell 101-key PC
sr: Dell са 101 тастером

en: Dell Latitude laptop
sr: Dell Latitude преносног рачунара

en: Dell Inspiron 6000/8000 laptop
sr: Dell Inspiron 6000/8000 преносног рачунара

en: Dell Precision M laptop
sr: Dell Precision M преносног рачунара

en: Dell Precision M65 laptop
sr: Dell Precision M65 преносног рачунара

en: eMachines m6800 laptop
sr: eMachines m6800 преносног рачунара

en: Fujitsu-Siemens Amilo laptop
sr: Fujitsu-Siemens Amilo преносног рачунара

en: Hewlett-Packard Mini 110 laptop
sr: Hewlett-Packard Mini 110 преносног рачунара

en: Hewlett-Packard Pavilion dv5
sr: Hewlett-Packard Pavillion dv5

en: Japanese 106-key
sr: јапанска 106 тастера

en: Korean 106-key
sr: корејска 106 тастера

en: Logitech G15 extra keys via G15daemon
sr: Logitech G15 додатни тастери путем G15демона

en: Microsoft Internet Pro (Swedish)
sr: Microsoft Internet Pro (Шведска)

en: PinePhone Keyboard
sr: Тастатура „PinePhone“

en: Sun Type 6 (Japanese)
sr: Sun Type 6 (јапанска)

en: Sun Type 6 USB (Japanese)
sr: Sun Type 6 USB (јапанска)

en: Sun Type 6 USB (Unix)
sr: Sun Type 6 USB (Јуникс)

en: Sun Type 6/7 USB (European)
sr: Sun Type 6/7 USB (европска)

en: Sun Type 7 USB (European)
sr: Sun Type 7 USB (европска)

en: Sun Type 7 USB (Japanese)/Japanese 106-key
sr: Sun Type 7 USB (јапанска)/јапанска са 106 тастера

en: Sun Type 7 USB (Unix)
sr: Sun Type 7 USB (Јуникс)

en: Symplon PaceBook tablet
sr: Symplon PaceBook таблица

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (102/105:EU mode)
sr: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (102/105:EU режим)

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (106:JP mode)
sr: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (106:JP режим)

en: Albanian
sr: албанска

en: Albanian (Plisi)
sr: албанска (Plisi)

en: Albanian (Veqilharxhi)
sr: албанска (Veqilharxhi)

en: Amharic
sr: амариски

en: Armenian
sr: јерменска

en: Armenian (phonetic)
sr: јерменска (фонетска)

en: Armenian (alt. phonetic)
sr: јерменска (alt. фонетска)

en: Armenian (eastern)
sr: јерменска (источњачка)

en: Armenian (alt. eastern)
sr: јерменска (alt. источњачка)

en: Armenian (western)
sr: јерменска (западњачка)

en: Arabic
sr: арапска

en: Arabic (Eastern Arabic numerals)
sr: арапска (источни арапски бројеви)

en: Arabic (AZERTY)
sr: арапска (AZERTY)

en: Arabic (AZERTY, Eastern Arabic numerals)
sr: арапска (AZERTY, источни арапски бројеви)

en: Arabic (Buckwalter)
sr: арапски (Buckwalter)

en: Arabic (Macintosh)
sr: арапска (Мекинтош)

en: Arabic (Macintosh, phonetic)
sr: арапска (Мекинтош, фонетска)

en: Arabic (OLPC)
sr: арапска (OLPC)

en: Arabic (Egypt)
sr: арапска (Египат)

en: Arabic (Iraq)
sr: арапска (Ирак)

en: Kurdish (Iraq, Latin Q)
sr: курдска (Ирак, латинична Q)

en: Kurdish (Iraq, Latin Alt-Q)
sr: курдска (Ирак, латинична Alt-Q)

en: Kurdish (Iraq, F)
sr: курдска (Ирак, F)

en: Kurdish (Iraq, Arabic-Latin)
sr: курдска (Ирак, арапско-латинична)

en: Arabic (Morocco)
sr: арапска (Мароко)

en: Berber (Morocco, Tifinagh)
sr: берберска (Мароко, Тифинаг)

en: Berber (Morocco, Tifinagh alt.)
sr: берберска (Мароко, Тифинаг alt.)

en: Berber (Morocco, Tifinagh phonetic, alt.)
sr: берберска (Мароко, Тифинаг фонетска, alt.)

en: Berber (Morocco, Tifinagh extended)
sr: берберска (Мароко, Тифинаг проширена)

en: Berber (Morocco, Tifinagh phonetic)
sr: берберска (Мароко, Тифинаг фонетска)

en: Berber (Morocco, Tifinagh extended phonetic)
sr: берберска (Мароко, Тифинаг проширена фонетска)

en: French (Morocco)
sr: француска (Мароко)

note: Keyboard indicator for Tarifit layouts
en: rif
sr: риф

en: Tarifit
sr: Тарифит

en: Arabic (Syria)
sr: арапска (Сирија)

en: Syriac
sr: сиријска

en: Syriac (phonetic)
sr: сиријска (фонетска)

en: Kurdish (Syria, Latin Q)
sr: курдска (Сирија, латинична Q)

en: Kurdish (Syria, Latin Alt-Q)
sr: курдска (Сирија, латинична Alt-Q)

en: Kurdish (Syria, F)
sr: курдска (Сирија, F)

en: Azerbaijani
sr: азербејџанска

en: Azerbaijani (Cyrillic)
sr: азербејџанска (ћирилична)

en: Bambara
sr: бамбарска

en: French (Mali, alt.)
sr: француска (Мали, alt.)

en: English (Mali, US, Macintosh)
sr: енглеска (Мали, САД, Мекинтош)

en: English (Mali, US, intl.)
sr: енглеска (Мали, САД, intl.)

en: Bangla
sr: бенгалска

en: Bangla (Probhat)
sr: бенгалска (Probhat)

en: Belarusian
sr: белоруска

en: Belarusian (legacy)
sr: белоруска (стара)

en: Belarusian (Latin)
sr: белоруска (латинична)

en: Belarusian (intl.)
sr: белоруска (intl.)

en: Belarusian (phonetic)
sr: белоруска (фонетска)

en: Russian (Belarus)
sr: руска (Белорусија)

en: Belgian
sr: белгијска

en: Belgian (alt.)
sr: белгијска (alt.)

en: Belgian (Latin-9 only, alt.)
sr: белгијска (само „Latin-9“, alt.)

en: Belgian (ISO, alt.)
sr: белгијска (ISO, alt.)

en: Belgian (no dead keys)
sr: белгијска (без празних тастера)

en: Belgian (Wang 724 AZERTY)
sr: белгијска (Wang 724 AZERTY)

en: Berber (Algeria, Latin)
sr: берберска (Алжир, латинична)

en: Berber (Algeria, Tifinagh)
sr: берберска (Алжир, Тифинаг)

en: Kabyle (AZERTY, with dead keys)
sr: кабилска (AZERTY, са празним тастерима)

en: Kabyle (QWERTY, UK, with dead keys)
sr: кабилска (QWERTY, са празним тастерима)

en: Kabyle (QWERTY, US, with dead keys)
sr: кабилска (QWERTY, САД, са празним тастерима)

en: Arabic (Algeria)
sr: арапска (Алжир)

en: Bosnian
sr: босанска

en: Bosnian (with guillemets)
sr: босанска (са «» знацима наводника)

en: Bosnian (with Bosnian digraphs)
sr: босанска (са босанским диграфима)

en: Bosnian (US, with Bosnian digraphs)
sr: босансака (САД, са босанским диграфима)

en: Bosnian (US)
sr: босанска (САД)

en: Braille
sr: брајова

en: Braille (one-handed, left)
sr: Брајова (једна рука, лева)

en: Braille (one-handed, left, inverted thumb)
sr: Брајова (једна рука, лева, окренут палац)

en: Braille (one-handed, right)
sr: Брајова (једна рука, десна)

en: Braille (one-handed, right, inverted thumb)
sr: Брајова (једна рука, десна, окренут палац)

en: Bulgarian
sr: бугарска

en: Bulgarian (traditional phonetic)
sr: бугарска (традиционална фонетика)

en: Bulgarian (new phonetic)
sr: бугарска (нова фонетика)

en: Bulgarian (enhanced)
sr: бугарска (побољшана)

en: Burmese
sr: бурманска

en: Burmese (Zawgyi)
sr: бурманска (Завгиј)

en: Mon
sr: Мон

en: Mon (A1)
sr: Мон (A1)

en: Shan
sr: Шан

en: Shan (Zawgyi)
sr: шанска (Zawgyi)

en: Chinese
sr: кинеска

en: Hanyu Pinyin Letters (with AltGr dead keys)
sr: ханџи-пинџинска слова (са „AltGr“ празним тастерима)

en: Mongolian (Bichig)
sr: монголска (Бичинг)

en: Mongolian (Todo)
sr: монголска (Тодо)

en: Mongolian (Xibe)
sr: монголска (Ксибе)

en: Mongolian (Manchu)
sr: монголска (Манчу)

en: Mongolian (Galik)
sr: монголска (Галик)

en: Mongolian (Todo Galik)
sr: монголска (Тодо Галик)

en: Mongolian (Manchu Galik)
sr: монголска (Манчу Галик)

en: Tibetan
sr: тибетанска

en: Tibetan (with ASCII numerals)
sr: тибетанска (са АСКРИ бројевима)

en: Uyghur
sr: ујгурска

en: Croatian
sr: хрватска

en: Croatian (with guillemets)
sr: хрватска (са «» знацима наводника)

en: Croatian (with Croatian digraphs)
sr: хрватска (са хрватским диграфима)

en: Croatian (US, with Croatian digraphs)
sr: хрватска (САД, са хрватским диграфима)

en: Croatian (US)
sr: хрватска (САД)

en: Czech
sr: чешка

en: Czech (extra backslash)
sr: чешка (додатна контра коса црта)

en: Czech (QWERTY)
sr: чешка (QWERTY)

en: Czech (QWERTY, extra backslash)
sr: чешка (QWERTY, додатна контра коса црта)

en: Czech (QWERTZ, Windows)
sr: чешка (QWERTZ, Виндоуз)

en: Czech (QWERTY, Windows)
sr: чешка (QWERTY, Виндоуз)

en: Czech (QWERTY, Macintosh)
sr: чешка (QWERTY, Мекинтош)

en: Czech (UCW, only accented letters)
sr: чешка (UCW, само наглашена слова)

en: Czech (US, Dvorak, UCW support)
sr: чешка (САД, Дворак, „UCW“ подршка)

en: Russian (Czechia, phonetic)
sr: руска (Чешка, фонетска)

en: Danish
sr: данска

en: Danish (no dead keys)
sr: данска (без празних тастера)

en: Danish (Windows)
sr: данска (Виндоуз)

en: Danish (Macintosh)
sr: данска (Мекинтош)

en: Danish (Macintosh, no dead keys)
sr: данска (Мекинтош, без празних тастера)

en: Danish (Dvorak)
sr: данска (Дворак)

en: Dari
sr: дари

en: Pashto
sr: пашто

en: Uzbek (Afghanistan)
sr: узбечка (Афганистан)

en: Dari (Afghanistan, OLPC)
sr: дари (Афганистан, OLPC)

en: Pashto (Afghanistan, OLPC)
sr: пашто (Афганистан, OLPC)

en: Uzbek (Afghanistan, OLPC)
sr: узбечка (Афганистан, OLPC)

en: Dhivehi
sr: дивешка

en: Dutch
sr: холандска

en: Dutch (US)
sr: холандска (САД)

en: Dutch (Macintosh)
sr: холандска (Мекинтош)

en: Dutch (standard)
sr: холандска (стандардна)

en: Dzongkha
sr: џонгкшка

en: English (Australia)
sr: енглеска (Аустралија)

en: English (Cameroon)
sr: енглеска (Камерун)

en: French (Cameroon)
sr: француска (Камерун)

en: Cameroon Multilingual (QWERTY, intl.)
sr: камерунска вишејезична (QWERTY, intl.)

en: Cameroon (AZERTY, intl.)
sr: камерунска (AZERTY, intl.)

en: Cameroon (Dvorak, intl.)
sr: камерунска (Дворак, alt. intl.)

en: English (Ghana)
sr: енглеска (Гана)

en: English (Ghana, multilingual)
sr: енглеска (Гана, вишејезична)

en: English (Ghana, GILLBT)
sr: енглеска (Гана, GILLBT)

en: Akan
sr: аканска

en: Avatime
sr: аватимска

en: Ewe
sr: евска

en: Fula
sr: фулска

en: Hausa (Ghana)
sr: хуска (Гана)

en: English (New Zealand)
sr: енглеска (Нови Зеланд)

en: Maori
sr: маорска

en: English (Nigeria)
sr: енглеска (Нигерија)

en: Hausa (Nigeria)
sr: Хуса (Нигерија)

en: Igbo
sr: игбошка

en: Yoruba
sr: јорупшка

en: English (South Africa)
sr: енглеска (Јужна Африка)

en: English (UK)
sr: енглеска (УК)

en: English (UK, extended, Windows)
sr: енглеска (УК, проширена, Windows)

en: English (UK, intl., with dead keys)
sr: енглеска (УК, intl., са празним тастерима)

en: English (UK, Dvorak)
sr: енглеска (УК, Дворак)

en: English (UK, Dvorak, with UK punctuation)
sr: енглеска (УК, Дворак, са интерпункцијом УК-а)

en: English (UK, Macintosh)
sr: енглеска (УК, Мекинтош)

en: English (UK, Macintosh, intl.)
sr: енглеска (УК, Мекинтош, intl.)

en: English (UK, Colemak)
sr: енглеска (УК, Колемак)

en: English (UK, Colemak-DH)
sr: енглеска (УК, Колемак-DH)

en: Scottish Gaelic
sr: шкотскa галскa

en: Polish (British keyboard)
sr: пољска (британска тастатура)

en: English (US)
sr: енглеска (САД)

en: English (US, euro on 5)
sr: енглеска (САД, евро на 5)

en: English (US, intl., with dead keys)
sr: енглеска (САД, intl., са празним тастерима)

en: English (US, alt. intl.)
sr: енглеска (САД, alt. intl.)

en: English (intl., with AltGr dead keys)
sr: енглеска (intl., са празним „AltGr“ тастерима)

en: English (Macintosh)
sr: енглеска (Мекинтош)

en: English (Colemak)
sr: енглеска (Колемак)

en: English (Colemak-DH)
sr: енглеска (Колемак-DH)

en: English (Colemak-DH Wide)
sr: енглеска (Колемак-DH широка)

en: English (Colemak-DH Ortholinear)
sr: енглеска (Колемак-DH Ортолинеарна)

en: English (Colemak-DH ISO)
sr: енглеска (Колемак-DH ISO)

en: English (Colemak-DH Wide ISO)
sr: енглеска (Колемак-DH широка ISO)

en: English (Dvorak)
sr: енглеска (Дворак)

en: English (Dvorak, intl., with dead keys)
sr: енглеска (Дворак, intl., са празним тастерима)

en: English (Dvorak, alt. intl.)
sr: енглеска (Дворак, alt. intl.)

en: English (Dvorak, one-handed, left)
sr: енглеска (Дворак, једна рука, лева)

en: English (Dvorak, one-handed, right)
sr: енглеска (Дворак, једна рука, десна)

en: English (classic Dvorak)
sr: енглеска (класична Дворак)

en: English (programmer Dvorak)
sr: енглеска (програмерска Дворак)

en: English (Dvorak, Macintosh)
sr: енглеска (Дворак, Мекинтош)

en: English (Norman)
sr: енглеска (норманска)

en: English (US, Symbolic)
sr: енглеска (САД, симболична)

en: English (Workman)
sr: енглеска (Workman)

en: English (Workman, intl., with dead keys)
sr: енглеска (Workman, intl., са празним тастерима)

en: English (the divide/multiply toggle the layout)
sr: енглеска (дељење/множење окидају распоред)

en: Cherokee
sr: чироки

en: Hawaiian
sr: хавајска

en: Russian (US, phonetic)
sr: руска (САД, фонетска)

en: Serbo-Croatian (US)
sr: српскохрватска (САД)

en: Esperanto
sr: есперанто

en: Esperanto (legacy)
sr: есперанто (стара)

en: Estonian
sr: естонска

en: Estonian (no dead keys)
sr: естонска (без празних тастера)

en: Estonian (Dvorak)
sr: естонска (Дворак)

en: Estonian (US)
sr: естонска (САД)

en: Faroese
sr: фарска

en: Faroese (no dead keys)
sr: фарска (без празних тастера)

en: Filipino
sr: филипинска

en: Filipino (QWERTY, Baybayin)
sr: филипинска (QWERTY, бајбајинска)

en: Filipino (Capewell-Dvorak, Latin)
sr: филипинска (Capewell-Дворак, латинична)

en: Filipino (Capewell-Dvorak, Baybayin)
sr: филипинска (Capewell-Дворак, бајбајинска)

en: Filipino (Capewell-QWERF 2006, Latin)
sr: филипинска (Capewell-QWERF 2006, латинична)

en: Filipino (Capewell-QWERF 2006, Baybayin)
sr: филипинска (Capewell-QWERF 2006, бајбајинска)

en: Filipino (Colemak, Latin)
sr: филипинска (Колемак, латинична)

en: Filipino (Colemak, Baybayin)
sr: филипинска (Колемак, бајбајинска)

en: Filipino (Dvorak, Latin)
sr: филипинска (Дворак, латинична)

en: Filipino (Dvorak, Baybayin)
sr: филипинска (Дворак, бајбајинска)

en: Finnish
sr: финска

en: Finnish (Windows)
sr: финска (Windows)

en: Finnish (classic)
sr: финска (класична)

en: Finnish (classic, no dead keys)
sr: финска (класична, без празних тастера)

en: Finnish (Macintosh)
sr: Финска (Мекинтош)

en: Northern Saami (Finland)
sr: северносамска (Финска)

en: French
sr: француска

en: French (no dead keys)
sr: француска (без празних тастера)

en: French (alt.)
sr: француска (alt.)

en: French (alt., no dead keys)
sr: француска (alt., без празних тастера)

en: French (alt., Latin-9 only)
sr: француска (alt., само латинична-9)

en: French (legacy, alt.)
sr: француска (стара, alt.)

en: French (legacy, alt., no dead keys)
sr: француска (стара, alt., без празних тастера)

en: French (AZERTY)
sr: француска (AZERTY)

en: French (AZERTY, AFNOR)
sr: француска (AZERTY, AFNOR)

en: French (BEPO)
sr: француска (BEPO)

en: French (BEPO, Latin-9 only)
sr: француска (BEPO, само латинична-9)

en: French (BEPO, AFNOR)
sr: француска (BEPO, AFNOR)

en: French (Dvorak)
sr: француска (Дворак)

en: French (Ergo‑L)
sr: француска (Ergo‑L)

en: French (Ergo‑L, ISO variant)
sr: феанцуска (Ergo‑L, ISO варијанта)

en: French (Macintosh)
sr: француска (Мекинтош)

en: French (US)
sr: француска (САД)

en: Breton (France)
sr: бретонска (Француска)

en: Occitan
sr: окситанска

en: Georgian (France, AZERTY Tskapo)
sr: георгијска (Француска, AZERTY Tskapo)

en: French (Canada)
sr: француска (Канада)

en: French (Canada, Dvorak)
sr: француска (Канада, Дворак)

en: French (Canada, legacy)
sr: француска (Канада, стара)

en: Canadian (CSA)
sr: канадска (CSA)

en: English (Canada)
sr: енглеска (Канада)

en: Inuktitut
sr: инуктитутска

en: French (Democratic Republic of the Congo)
sr: француска (Демократска Република Конго)

en: French (Togo)
sr: француска (Того)

en: Georgian
sr: грузијска

en: Georgian (ergonomic)
sr: грузијска (ергономска)

en: Georgian (MESS)
sr: грузијска (MESS)

en: Ossetian (Georgia)
sr: осетска (Грузија)

en: Russian (Georgia)
sr: руска (Грузија)

en: German
sr: немачка

en: German (dead acute)
sr: немачка (дугоузлазни празан)

en: German (dead grave acute)
sr: немачка (дугосилазни празан)

en: German (dead tilde)
sr: немачка (тилда празна)

en: German (no dead keys)
sr: немачка (без празних тастера)

en: German (E1)
sr: немачка (E1)

en: German (E2)
sr: немачка (E2)

en: German (T3)
sr: немачка (T3)

en: German (US)
sr: немачка (САД)

en: German (Dvorak)
sr: немачка (Дворак)

en: German (Macintosh)
sr: немачка (Мекинтош)

en: German (Macintosh, no dead keys)
sr: немачка (Мекинтош, без празних тастера)

en: German (Neo 2)
sr: немачка (Neo 2)

en: German (QWERTY)
sr: немачка (QWERTY)

en: Lower Sorbian
sr: доњелужичкосрпска

en: Lower Sorbian (QWERTZ)
sr: Доња Лужица (QWERTZ)

en: Romanian (Germany)
sr: румунска (Немачка)

en: Romanian (Germany, no dead keys)
sr: румунска (Немачка, без празних тастера)

en: Russian (Germany, phonetic)
sr: руска (Немачка, фонетска)

en: Turkish (Germany)
sr: турска (Немачка)

en: German (Austria)
sr: немачка (Аустрија)

en: German (Austria, no dead keys)
sr: немачка (Аустрија, без празних тастера)

en: German (Austria, Macintosh)
sr: немачка (Аустрија, Мекинтош)

en: German (Switzerland)
sr: немачка (Швајцарска)

en: German (Switzerland, no dead keys)
sr: немачка (Швајцарска, без празних тастера)

en: German (Switzerland, Macintosh)
sr: немачка (Швајцарска, Мекинтош)

en: German (Switzerland, legacy)
sr: немачка (Швајцарска, стара)

en: French (Switzerland)
sr: француска (Швајцарска)

en: French (Switzerland, no dead keys)
sr: француска (Швајцарска, без празних тастера)

en: French (Switzerland, Macintosh)
sr: француска (Швајцарска, Мекинтош)

en: Greek
sr: грчка

en: Greek (simple)
sr: грчка (једноставна)

en: Greek (no dead keys)
sr: грчка (без празних тастера)

en: Greek (polytonic)
sr: грчка (политонска)

en: Hebrew
sr: хебрејска

en: Hebrew (SI-1452-2)
sr: хебрејска (SI-1452-2)

en: Hebrew (lyx)
sr: хебрејска (lyx)

en: Hebrew (phonetic)
sr: хебрејска (фонетска)

en: Hebrew (Biblical, Tiro)
sr: хебрејска (библијска, Тиро)

en: Hungarian
sr: мађарска

en: Hungarian (standard)
sr: мађарска (стандардна)

en: Hungarian (no dead keys)
sr: мађарска (без празних тастера)

en: Hungarian (QWERTY)
sr: мађарска (QWERTY)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, comma, dead keys)
sr: мађарска (QWERTZ, 101 тастер, зарез, празни тастери)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, comma, no dead keys)
sr: мађарска (QWERTZ, 101 тастер, зарез, без празних тастера)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, dot, dead keys)
sr: мађарска (QWERTZ, 101 тастер, тачка, празни тастери)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, dot, no dead keys)
sr: мађарска (QWERTZ, 101 тастер, тачка, без празних тастера)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, comma, dead keys)
sr: мађарска (QWERTY, 101 тастер, зарез, празни тастери)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, comma, no dead keys)
sr: мађарска (QWERTY, 101 тастер, зарез, без празних тастера)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, dot, dead keys)
sr: мађарска (QWERTY, 101 тастер, тачка, празни тастери)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, dot, no dead keys)
sr: мађарска (QWERTY, 101 тастер, тачка, без празних тастера)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, comma, dead keys)
sr: мађарска (QWERTZ, 102 тастерa, зарез, празни тастери)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, comma, no dead keys)
sr: мађарска (QWERTZ, 102 тастерa, зарез, без празних тастера)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, dot, dead keys)
sr: мађарска (QWERTZ, 102 тастерa, тачка, празни тастери)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, dot, no dead keys)
sr: мађарска (QWERTZ, 102 тастерa, тачка, без празних тастера)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, comma, dead keys)
sr: мађарска (QWERTY, 102 тастерa, зарез, празни тастери)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, comma, no dead keys)
sr: мађарска (QWERTY, 102 тастерa, зарез, без празних тастера)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, dot, dead keys)
sr: мађарска (QWERTY, 102 тастерa, тачка, празни тастери)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, dot, no dead keys)
sr: мађарска (QWERTY, 102 тастерa, тачка, без празних тастера)

en: Icelandic
sr: исландска

en: Icelandic (Macintosh, legacy)
sr: исландска (Мекинтош, стара)

en: Icelandic (Macintosh)
sr: исландска (Мекинтош)

en: Icelandic (Dvorak)
sr: исландска (Дворак)

en: Indian
sr: индијска

en: Assamese (KaGaPa, phonetic)
sr: асамешка (KaGaPa, фонетска)

en: Bangla (India)
sr: бенгалска (Индија)

en: Bangla (India, Probhat)
sr: бенгалска (Индија, Пробхат)

en: Bangla (India, Baishakhi)
sr: бенгалска (Индија, Баишаки)

en: Bangla (India, Bornona)
sr: бенгалска (Индија, Борнона)

en: Bangla (India, KaGaPa, phonetic)
sr: бенгалска (Индија, KaGaPa, фонетска)

en: Bangla (India, Gitanjali)
sr: бенгалска (Индија, Гитанџали)

en: Bangla (India, Baishakhi InScript)
sr: бенгалска (Индија, Баишаки Инскрипт)

en: English (India, with rupee)
sr: енглеска (Индија, са знаком рупије)

en: Gujarati
sr: гуџаратска

en: Gujarati (KaGaPa, phonetic)
sr: гуџаратска (KaGaPa, фонетска)

en: Hindi (Bolnagri)
sr: хиндушка (Болнагри)

en: Hindi (Wx)
sr: хиндушка (Wx)

en: Hindi (KaGaPa, phonetic)
sr: хиндушка (KaGaPa, фонетска)

en: Kannada
sr: канаданска

en: Kannada (KaGaPa, phonetic)
sr: канданска (KaGaPa, фонетска)

en: Malayalam
sr: малезијска

en: Malayalam (Lalitha)
sr: малезијска (Лалита)

en: Malayalam (enhanced InScript, with rupee)
sr: малезијска (побољшани Инскрипт, са симболом рупије)

en: Malayalam (Poorna, extended InScript)
sr: малезијска (Пурна, побољшани Инскрипт)

en: Manipuri (Meitei)
sr: манипурска (Meitei)

en: Marathi (KaGaPa, phonetic)
sr: маратска (KaGaPa, фонетска)

en: Marathi (enhanced InScript)
sr: маратска (побољшани Инскрипт)

en: Oriya
sr: оријска

en: Oriya (Bolnagri)
sr: оријска (Болнагри)

en: Oriya (Wx)
sr: оријска (Wx)

en: Punjabi (Gurmukhi)
sr: панџабска (Гурмуки)

en: Punjabi (Gurmukhi Jhelum)
sr: панџабска (Гурмуки Јелум)

en: Sanskrit (KaGaPa, phonetic)
sr: санскртска (KaGaPa, фонетска)

en: Santali (Ol Chiki)
sr: санталска (Ol Chiki)

en: Tamil (TamilNet '99)
sr: тамилска (тамилскаNet '99)

en: Tamil (TamilNet '99 with Tamil numerals)
sr: тамилска (тамилскаNet '99 са тамилским бројевима)

en: Tamil (TamilNet '99, TAB encoding)
sr: тамилска (тамилскаNet '99, „TAB“ кодирање)

en: Tamil (TamilNet '99, TSCII encoding)
sr: тамилска (тамилскаNet '99, „TSCII“ кодирање)

en: Tamil (InScript, with Arabic numerals)
sr: тамилска (InScript, са арапским бројевима)

en: Tamil (InScript, with Tamil numerals)
sr: тамилска (InScript, са тамилским бројевима)

en: Telugu
sr: телушка

en: Telugu (KaGaPa, phonetic)
sr: телушка (KaGaPa, фонетска)

en: Telugu (Sarala)
sr: телушка (Сарала)

en: Urdu (phonetic)
sr: урдушка (фонетска)

en: Urdu (alt. phonetic)
sr: урдушка (фонетска alt.)

en: Urdu (Windows)
sr: урдушка (Виндоуз)

en: Indic IPA
sr: индијска IPA

en: Indonesian (Latin)
sr: индонежанска (латинична)

en: Indonesian (Arab Melayu, phonetic)
sr: индонежанска (Arab Melayu, фонетска)

en: Indonesian (Arab Melayu, extended phonetic)
sr: индонежанска (Arab Melayu, фонетска проширена)

en: Indonesian (Arab Pegon, phonetic)
sr: индонежанска (Arab Pegon, фонетска)

en: Javanese
sr: јаванска

en: Irish
sr: ирска

en: Irish (UnicodeExpert)
sr: ирска (UnicodeExpert)

en: CloGaelach
sr: келтска

en: Ogham
sr: огамска

en: Ogham (IS434)
sr: огамска (IS434)

en: Italian
sr: итапијанска

en: Italian (no dead keys)
sr: итапијанска (без празних тастера)

en: Italian (Windows)
sr: итапијанска (Windows)

en: Italian (Macintosh)
sr: итапијанска (Мекинтош)

en: Italian (US)
sr: итапијанска (САД)

en: Italian (IBM 142)
sr: итапијанска (IBM 142)

en: Friulian (Italy)
sr: фриулијска (Италија)

en: Sicilian
sr: сицилијанска

en: Georgian (Italy)
sr: Georgiana (Италија)

en: Japanese
sr: јапанска

en: Japanese (Kana)
sr: јапанска (Кана)

en: Japanese (OADG 109A)
sr: јапанска (OADG 109A)

en: Japanese (Macintosh)
sr: јапанска (Мекинтош)

en: Japanese (Dvorak)
sr: јапанска (Дворак)

en: Kazakh
sr: казашка

en: Kazakh (with Russian)
sr: казашка (са руским)

en: Kazakh (extended)
sr: казашка (проширена)

en: Kazakh (Latin)
sr: казашка (латинична)

en: Russian (Kazakhstan, with Kazakh)
sr: руска (Казахстан, са казашким)

en: Khmer (Cambodia)
sr: кмерска (Камбоџа)

en: Korean
sr: корејска

en: Korean (101/104-key compatible)
sr: корејска (101/104 тастера сагласна)

en: Kyrgyz
sr: киргишка

en: Kyrgyz (phonetic)
sr: коргишка (фонетска)

en: Lao
sr: лаошка

en: Lao (STEA)
sr: лаошка (STEA)

en: Latvian
sr: летонска

en: Latvian (apostrophe)
sr: летонска (апостроф)

en: Latvian (tilde)
sr: летонска (тилда)

en: Latvian (F)
sr: летонска (F)

en: Latvian (Modern Latin)
sr: летонска (савремена латинична)

en: Latvian (Modern Cyrillic)
sr: летонска (савремена ћирилична)

en: Latvian (ergonomic, ŪGJRMV)
sr: летонска (ергономска, ŪGJRMV)

en: Latvian (adapted)
sr: летонска (прилагођена)

en: Lithuanian
sr: литванска

en: Lithuanian (standard)
sr: литванска (стандардна)

en: Lithuanian (US)
sr: литванска (САД)

en: Lithuanian (IBM)
sr: литванска (IBM)

en: Lithuanian (LEKP)
sr: литванска (LEKP)

en: Lithuanian (LEKPa)
sr: литванска (LEKPa)

en: Lithuanian (Ratise)
sr: литванска (Ratise)

en: Samogitian
sr: самогитанска

en: Macedonian
sr: македонска

en: Macedonian (no dead keys)
sr: македонска (без празних тастера)

en: Malay (Jawi, Arabic Keyboard)
sr: малајска (Jawi, арапска тастатура)

en: Malay (Jawi, phonetic)
sr: малајска (Jawi, фонетска)

en: Maltese
sr: малтешка

en: Maltese (US)
sr: малтешка (САД)

en: Maltese (US, with AltGr overrides)
sr: малтешка (САД, са искљученим AltGr)

en: Maltese (UK, with AltGr overrides)
sr: малтешка (УК, са искљученим AltGr)

en: Moldavian
sr: молдавска

en: Gagauz (Moldova)
sr: гагушка (Молдавија)

en: Mongolian
sr: монголска

en: Montenegrin
sr: црногорска

en: Montenegrin (Cyrillic)
sr: црногорска (ћирилична)

en: Montenegrin (Cyrillic, ZE and ZHE swapped)
sr: црногорска (ћирилична, замењени ZE и ZHE)

en: Montenegrin (Cyrillic, with guillemets)
sr: црногорска (ћирилична, са «» знацима наводника)

en: Montenegrin (Latin, Unicode)
sr: црногорска (латинична, Јуникод)

en: Montenegrin (Latin, QWERTY)
sr: црногорска (латинична, QWERTY)

en: Montenegrin (Latin, Unicode, QWERTY)
sr: црногорска (латинична, Јуникод, QWERTY)

en: Montenegrin (Latin, with guillemets)
sr: црногорска (латинична, са «» знацима наводника)

en: Nepali
sr: непалска

en: N'Ko (AZERTY)
sr: н'ко (AZERTY)

en: Norwegian
sr: норвешка

en: Norwegian (no dead keys)
sr: норвешка (без празних тастера)

en: Norwegian (Windows)
sr: норвешка (Windows)

en: Norwegian (Macintosh)
sr: норвешка (Мекинтош)

en: Norwegian (Macintosh, no dead keys)
sr: норвешка (Мекинтош, без празних тастера)

en: Norwegian (Colemak)
sr: норвешка (Колемак)

en: Norwegian (Colemak-DH)
sr: норвешка (Колемак-DH)

en: Norwegian (Colemak-DH Wide)
sr: норвешка (Колемак-DH широка)

en: Norwegian (Dvorak)
sr: норвешка (Дворак)

en: Northern Saami (Norway)
sr: северносамска (Норвешка)

en: Northern Saami (Norway, no dead keys)
sr: северносамска (Норвешка, без празних тастера)

en: Persian
sr: персијска

en: Persian (with Persian keypad)
sr: персијска (са персијском бројевном тастатурицом)

en: Persian (Windows)
sr: персијска (Windows)

en: Azerbaijani (Iran)
sr: азербејџанска (Иран)

en: Kurdish (Iran, Latin Q)
sr: курдска (Иран, латинична Q)

en: Kurdish (Iran, Latin Alt-Q)
sr: курдска (Иран, латинична Alt-Q)

en: Kurdish (Iran, F)
sr: курдска (Иран, F)

en: Kurdish (Iran, Arabic-Latin)
sr: курдска (Иран, арапско-латинична)

en: Polish
sr: пољска

en: Polish (legacy)
sr: пољска (стара)

en: Polish (QWERTZ)
sr: пољска (QWERTZ)

en: Polish (Dvorak)
sr: пољска (Дворак)

en: Polish (Dvorak, with Polish quotes on quotemark key)
sr: пољска (Дворак, са пољским наводницима на тастеру са наводником)

en: Polish (Dvorak, with Polish quotes on key 1)
sr: пољска (Дворак, са пољским наводницима на тастеру 1)

en: Polish (programmer Dvorak)
sr: пољска (Дворак за програмере)

en: Kashubian
sr: кашубска

en: Silesian
sr: слезијска

en: Russian (Poland, phonetic Dvorak)
sr: руска (Пољска, Дворак фонетска)

en: Portuguese
sr: португалска

en: Portuguese (no dead keys)
sr: португалска (без празних тастера)

en: Portuguese (Macintosh)
sr: португалска (Мекинтош)

en: Portuguese (Macintosh, no dead keys)
sr: португалска (Мекинтош, без празних тастера)

en: Portuguese (Nativo)
sr: португалска (изворна)

en: Portuguese (Nativo for US keyboards)
sr: португалска (изворна за САД тастатуре)

en: Esperanto (Portugal, Nativo)
sr: есперанто (Португал, изворна)

en: Portuguese (Brazil)
sr: португалска (Бразил)

en: Portuguese (Brazil, no dead keys)
sr: португалска (Бразил, без празних тастера)

en: Portuguese (Brazil, Dvorak)
sr: португалска (Бразил, Дворак)

en: Portuguese (Brazil, Nativo)
sr: португалска (Бразил, нативна)

en: Portuguese (Brazil, Nativo for US keyboards)
sr: португалска (Бразил, нативна за САД тастатуре)

en: Portuguese (Brazil, IBM/Lenovo ThinkPad)
sr: португалска (Бразил, IBM/Lenovo ThinkPad)

en: Esperanto (Brazil, Nativo)
sr: есперанто (Бразил, нативна)

en: Russian (Brazil, phonetic)
sr: руска (Бразил, фонетска)

en: Romanian
sr: румунска

en: Romanian (standard)
sr: румунска (стандардна)

en: Romanian (Windows)
sr: румунска (Windows)

en: Russian
sr: руска

en: Russian (phonetic)
sr: руска (фонетска)

en: Russian (phonetic, Windows)
sr: руска (фонетска, Windows)

en: Russian (phonetic, YAZHERTY)
sr: руска (фонетска, YAZHERTY)

en: Russian (phonetic, AZERTY)
sr: руска (фонетска, AZERTY)

en: Russian (phonetic, Dvorak)
sr: руска (фонетска, Дворак)

en: Russian (typewriter)
sr: руска (писаћа машина)

en: Russian (engineering, RU)
sr: руска (инжињерска, RU)

en: Russian (engineering, EN)
sr: руска (инжињерска, EN)

en: Russian (legacy)
sr: руска (стара)

en: Russian (typewriter, legacy)
sr: руска (писаћа машина, стара)

en: Russian (DOS)
sr: руска (DOS)

en: Russian (Macintosh)
sr: руска (Мекинтош)

en: Abkhazian (Russia)
sr: абхашка (Русија)

en: Bashkirian
sr: башкирска

en: Chuvash
sr: чувашка

en: Chuvash (Latin)
sr: чувашка (латинична)

en: Kalmyk
sr: калмичка

en: Komi
sr: комска

en: Mari
sr: марска

en: Ossetian (legacy)
sr: осетска (стара)

en: Ossetian (Windows)
sr: осетска (Windows)

en: Serbian (Russia)
sr: српска (Русија)

en: Tatar
sr: татарска

en: Udmurt
sr: удмуртска

en: Yakut
sr: јакутска

en: Serbian
sr: српска

en: Serbian (Cyrillic, with guillemets)
sr: српска (ћирилична, са «» знацима наводника)

en: Serbian (Cyrillic, ZE and ZHE swapped)
sr: српска (ћирилична, замењени ZE и ZHE)

en: Serbian (Latin)
sr: српска (латинична)

en: Serbian (Latin, with guillemets)
sr: српска (латинична, са «» знацима наводника)

en: Serbian (Latin, Unicode)
sr: српска (латинична, Јуникод)

en: Serbian (Latin, QWERTY)
sr: српска (латинична, QWERTY)

en: Serbian (Latin, Unicode, QWERTY)
sr: српска (латинична, Јуникод, QWERTY)

en: Pannonian Rusyn
sr: русинска

en: Sinhala (phonetic)
sr: синхалешка (фонетска)

en: Sinhala (US)
sr: синхалешка (САД)

en: Tamil (Sri Lanka, TamilNet '99)
sr: тамилска (Шри Ланка, TamiNet '99)

en: Tamil (Sri Lanka, TamilNet '99, TAB encoding)
sr: тамилска (Шри Ланка, TamiNet '99, TAB кодирање)

en: Slovak
sr: словачка

en: Slovak (extra backslash)
sr: словачка (додатна контра коса црта)

en: Slovak (QWERTY)
sr: словачка (QWERTY)

en: Slovak (QWERTY, extra backslash)
sr: словачка (QWERTY, додатна контра коса црта)

en: Slovenian
sr: словеначка

en: Slovenian (with guillemets)
sr: словеначка (са «» знацима наводника)

en: Slovenian (US)
sr: словеначка (САД)

en: Spanish
sr: шпанска

en: Spanish (no dead keys)
sr: шпанска (без празних тастера)

en: Spanish (dead tilde)
sr: шпанска (празна тилда)

en: Spanish (Windows)
sr: шпанска (Windows)

en: Spanish (Dvorak)
sr: шпанска (Дворак)

en: Asturian (Spain, with bottom-dot H and L)
sr: астуријска (Шпанија, „H“ и „L“ са доњом тачком)

en: Catalan (Spain, with middle-dot L)
sr: каталонска (Шпанија, са средишњом тачком „L“)

en: Spanish (Latin American)
sr: шпанска (латинско-америчка)

en: Spanish (Latin American, no dead keys)
sr: шпанска (латинско-америчка, без празних тастера)

en: Spanish (Latin American, dead tilde)
sr: шпанска (латинско-америчка, празна тилда)

en: Spanish (Latin American, Dvorak)
sr: шпанска (латинско-америчка, Дворак)

en: Spanish (Latin American, Colemak)
sr: шпанска (латинско-америчка, Колемак)

en: Swahili (Kenya)
sr: свахили (Кенија)

en: Kikuyu
sr: кикујушка

en: Swahili (Tanzania)
sr: свахили (Танзанија)

en: Swedish
sr: шведска

en: Swedish (no dead keys)
sr: шведска (без празних тастера)

en: Swedish (Dvorak)
sr: шведска (Дворак)

en: Swedish (Dvorak, intl.)
sr: шведска (Дворак, intl.)

en: Swedish (Svdvorak)
sr: шведска (SvДворак)

en: Swedish (Macintosh)
sr: шведска (Мекинтош)

en: Swedish (US)
sr: шведска (САД)

en: Swedish Sign Language
sr: Језик шведских знакова

en: Northern Saami (Sweden)
sr: северносамска (Шведска)

en: Russian (Sweden, phonetic)
sr: руска (Шведска, фонетска)

en: Taiwanese
sr: тајванска

en: Taiwanese (indigenous)
sr: тајванска (домородачка)

en: Saisiyat (Taiwan)
sr: саисијатска (Тајван)

en: Tajik
sr: таџишка

en: Tajik (legacy)
sr: таџишка (стара)

en: Thai
sr: тајландска

en: Thai (TIS-820.2538)
sr: тајландска (TIS-820.2538)

en: Thai (Pattachote)
sr: тајландска (Паташот)

en: Tswana
sr: цваншка

en: Turkmen
sr: туркменска

en: Turkmen (Alt-Q)
sr: туркменска (Alt-Q)

en: Turkish
sr: турска

en: Turkish (F)
sr: турска (F)

en: Turkish (E)
sr: турска (Е)

en: Turkish (Alt-Q)
sr: турска (Alt-Q)

en: Turkish (intl., with dead keys)
sr: турска (intl., са празним тастерима)

en: Kurdish (Turkey, Latin Q)
sr: курдска (Турска, латинична Q)

en: Kurdish (Turkey, F)
sr: курдска (Турска, F)

en: Kurdish (Turkey, Latin Alt-Q)
sr: курдска (Турска, латинична Alt-Q)

en: Ukrainian
sr: украјинска

en: Ukrainian (phonetic)
sr: украјинска (фонетска)

en: Ukrainian (typewriter)
sr: украјинска (писаћа машина)

en: Ukrainian (Windows)
sr: украјинска (Windows)

en: Ukrainian (macOS)
sr: украјинска (macOS)

en: Ukrainian (legacy)
sr: украјинска (стара)

en: Ukrainian (homophonic)
sr: украјинска (хомофонска)

en: Crimean Tatar (Turkish Q)
sr: кримско татарска (турска Q)

en: Crimean Tatar (Turkish F)
sr: кримско татарска (турска F)

en: Crimean Tatar (Turkish Alt-Q)
sr: кримско татарска (турска Alt-Q)

en: Urdu (Pakistan)
sr: урду (Пакистан)

en: Urdu (Pakistan, CRULP)
sr: урду (Пакистан, CRULP)

en: Urdu (Pakistan, NLA)
sr: урду (Пакистан, NLA)

en: Arabic (Pakistan)
sr: арапска (Пакистан)

en: Sindhi
sr: синдска

en: Uzbek
sr: узбешка

en: Uzbek (Latin)
sr: узбешка (латинична)

en: Vietnamese
sr: вијетнамска

en: Vietnamese (US)
sr: вијетнамска (САД)

en: Vietnamese (France)
sr: вијетнамска (Француска)

en: Wolof
sr: волофшка

en: custom
sr: произвољна

en: A user-defined custom Layout
sr: Произвољни распоред који дефинише корисник

en: Switching to another layout
sr: Пребацивање на другу тастатуру

en: Right Alt (while pressed)
sr: Десни „Alt“ (док је притиснут)

en: Left Alt (while pressed)
sr: Леви „Alt“ (док је притиснут)

en: Left Win (while pressed)
sr: Леви „Win“ (док је притиснут)

en: Right Win (while pressed)
sr: Десни „Win“ (док је притиснут)

en: Any Win (while pressed)
sr: Било који „Win“ (док је притиснут)

en: Menu (while pressed), Shift+Menu for Menu
sr: Изборник (док је притиснут), Промени+Изборник за Изборник

en: Caps Lock (while pressed), Alt+Caps Lock for the original Caps Lock action
sr: ЗакљСлова (док је притиснут), Алт+ЗакљСлова за изворну радњу тастера „ЗакљСлова“

en: Right Ctrl (while pressed)
sr: Десни „Ctrl“ (док је притиснут)

en: Right Alt
sr: Десни „Alt“

en: Left Alt
sr: Леви „Alt“

en: Caps Lock
sr: ЗакљСлова

en: Shift+Caps Lock
sr: Промени+ЗакљСлова

en: Caps Lock to first layout; Shift+Caps Lock to second layout
sr: ЗакљСлова за први распоред; Шифт+ЗакљСлова за други распоред

en: Left Win to first layout; Right Win/Menu to second layout
sr: Леви Вин за први распоред; десни Вин/Изборник за други распоред

en: Left Ctrl to first layout; Right Ctrl to second layout
sr: Леви Ктрл за први распоред; десни Ктрл за други распоред

en: Alt+Caps Lock
sr: Алт+ЗакљСлова

en: Both Shifts together
sr: Оба „Шифт“ заједно

en: Both Alts together
sr: Оба „Алт“ заједно

en: Both Alts together; AltGr alone chooses third level
sr: Оба „Алт“ заједно; „AltGr“ само бира 3 ниво

en: Both Ctrls together
sr: Оба „Ктрл“ заједно

en: Ctrl+Shift
sr: Ктрл+Промени

en: Left Ctrl+Left Shift
sr: Леви Ктрл+леви Промени

en: Right Ctrl+Right Shift
sr: Десни Ктрл+десни Промени

en: Left Ctrl+Left Shift chooses previous layout, Right Ctrl + Right Shift chooses next layout
sr: Леви Ктрл+Леви Шифт за претходни распоред; Десни Ктрл + Десни Шифт за следећи распоред

en: Alt+Ctrl
sr: Алт+Ктрл

en: Left Alt+Left Ctrl
sr: Леви Алт+Леви Ктрл

en: Right Alt+Right Ctrl
sr: Десни Алт+Десни Ктрл

en: Left Ctrl+Left Alt chooses previous layout, Right Ctrl + Right Alt chooses next layout
sr: Леви Ктрл+Леви Алт за претходни распоред; Десни Ктрл + Десни Алт за следећи распоред

en: Alt+Shift
sr: Алт+Промени

en: Left Alt+Left Shift
sr: Леви Алт+леви Промени

en: Right Alt+Right Shift
sr: Десни Алт+десни Шифт

en: Left Alt+Left Shift chooses previous layout, Right Alt + Right Shift chooses next layout
sr: Леви Алт+Леви Шифт бирају претходни распоред, Десни Алт+Десни Шифт бирају следећи распоред

en: Menu
sr: Изборник

en: Left Win
sr: Леви Вин

en: Alt+Space
sr: Алт+Размак

en: Win+Space
sr: Вин+Размак

en: Ctrl+Space
sr: Ктрл+Размак

en: Right Win
sr: Десни Вин

en: Left Shift
sr: Леви Промени

en: Right Shift
sr: Десни Промени

en: Left Ctrl
sr: Леви Ктрл

en: Right Ctrl
sr: Десни Ктрл

en: Scroll Lock
sr: Закључавање померања

en: Ctrl+Left Win to first layout; Ctrl+Menu to second layout
sr: „Ктрл+леви Вин“ за први распоред; „Ктрл+Изборник“ за други распоред

en: Left Ctrl+Left Win
sr: Леви Ктрл+леви Вин

en: Key to choose the 2nd level
sr: Тастер за бирање 2 нивоа

en: The "&lt; &gt;" key
sr: Тастер „&lt; &gt;“

en: Key to choose the 3rd level
sr: Тастер за бирање 3 нивоа

en: Any Win
sr: Било који Вин

en: Any Alt
sr: Било који Алт

en: Right Alt; Shift+Right Alt as Compose
sr: Десни Алт; Промени+десни Алт као Саставни

en: Right Alt never chooses 3rd level
sr: Десни Алт никада не бира 3 ниво

en: Enter on keypad
sr: Унос на бројевном одељку

en: Caps Lock; Ctrl+Caps Lock for original Caps Lock action
sr: ЗакљСлова, Ктрл+ЗакљСлова за изворну радњу тастера „ЗакљСлова“

en: Backslash
sr: Контра коса црта

en: Caps Lock; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd-level chooser
sr: ЗакљСлова; делује као једновремено закључавање када је притиснут са другим бирачем трећег нивоа

en: Backslash; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd level chooser
sr: Контра коса црта; делује као једновремено закључавање када је притиснута са другим бирачем трећег нивоа

en: The "&lt; &gt;" key; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd level chooser
sr: Тастер „&lt; &gt;“; делује као једновремено закључавање када је притиснут са другим бирачем трећег нивоа

en: Ctrl position
sr: Положај тастера Ктрл

en: Caps Lock as Ctrl
sr: ЗакљСлова као Ктрл

en: Left Ctrl as Meta
sr: Леви Ктрл као Мета тастер

en: Swap Ctrl and Caps Lock
sr: Замењени Ктрл и ЗакљСлова

en: Caps Lock as Ctrl, Left Control switches to another layout
sr: ЗакљСлова као Ктрл, Леви Контрол пребацује на други распоред

en: Caps Lock as Ctrl, Ctrl as Hyper
sr: ЗакљСлова као Ктрл, Ктрл као Хипер

en: To the left of "A"
sr: Са леве стране тастера А

en: At the bottom left
sr: Доле лево

en: Right Ctrl as Right Alt
sr: Десни Ктрл као десни Алт

en: Right Alt as Right Control
sr: Десни Алт као Десним Контрол

en: Menu as Right Ctrl
sr: Изборник као десни Ктрл

en: Swap Left Alt with Left Ctrl
sr: Замењени леви Алт са левим Ктрл

en: Swap Right Alt with Right Ctrl
sr: Замењени десни Алт са десним Ктрл

en: Swap Left Win with Left Ctrl
sr: Замењени леви Вин са левим Ктрл

en: Swap Right Win with Right Ctrl
sr: Замењени десни Вин са десним Ктрл

en: Left Alt as Ctrl, Left Ctrl as Win, Left Win as Left Alt
sr: Леви Алт као Ктрл, леви Ктрл као Вин, леви Вин као леви Алт

en: Use keyboard LED to show alternative layout
sr: Користи лампицу тастатуре за приказ заменског распореда

en: Num Lock
sr: ЗакљБројеве

en: Use keyboard LED to indicate modifiers
sr: Користи лампицу тастатуре за показивање измењивача

en: Compose
sr: Саставни

en: Layout of numeric keypad
sr: Распоред бројевног одељка

en: Legacy
sr: Стара

en: Unicode arrows and math operators
sr: Јуникод стрелице и математички оператори

en: Unicode arrows and math operators on default level
sr: Јуникод стрелице и математички оператори на основном нивоу

en: Legacy Wang 724
sr: Стара Wang 724

en: Wang 724 keypad with Unicode arrows and math operators
sr: Wang 724 тастатура са Јуникод стрелицама и математичким операторима

en: Wang 724 keypad with Unicode arrows and math operators on default level
sr: Wang 724 тастатура са Јуникод стрелицама и математичким операторима на основном нивоу

en: Hexadecimal
sr: Хексадецимална

en: Phone and ATM style
sr: Телефон и АТМ стил

en: Numeric keypad Delete behavior
sr: Понашање тастера „Обриши“ на бројевном одељку

en: Legacy key with dot
sr: Стари тастер са тачком

note: Actually, with KP_SEPARATOR, as the old keypad(comma)
en: Legacy key with comma
sr: Стари тастер са зарезом

en: Four-level key with dot
sr: Тастер четвртог нивоа са тачком

en: Four-level key with dot, Latin-9 only
sr: Тастер четвртог нивоа са тачком, само латинична-9

en: Four-level key with comma
sr: Тастер четвртог нивоа са зарезом

en: Four-level key with momayyez
sr: Тастер четвртог нивоа са момајезом

note: This assumes the KP_ abstract symbols are actually useful for some apps The description needs to be rewritten
en: Four-level key with abstract separators
sr: Тастер четвртог нивоа са апстрактним раздвајачима

en: Semicolon on third level
sr: Запетачка на трећем нивоу

en: Caps Lock behavior
sr: Понашање тастера ЗакљСлова

en: Caps Lock uses internal capitalization; Shift "pauses" Caps Lock
sr: ЗакљСлова користи унутрашње одређивање величине слова; Промени паузира ЗакљСлова

en: Caps Lock uses internal capitalization; Shift does not affect Caps Lock
sr: ЗакљСлова користи унутрашње одређивање величине слова; Промени не утиче на ЗакљСлова

en: Caps Lock acts as Shift with locking; Shift "pauses" Caps Lock
sr: ЗакљСлова делује као Промени са закључавањем; Промени паузира ЗакљСлова

en: Caps Lock acts as Shift with locking; Shift does not affect Caps Lock
sr: ЗакљСлова делује као Промени са закључавањем; Промени не утиче на ЗакљСлова

en: Caps Lock toggles normal capitalization of alphabetic characters
sr: ЗакљСлова окида уобичајено одређвање величине слова азбучних знакова

en: Caps Lock toggles Shift Lock (affects all keys)
sr: ЗакљСлова окида ЗакљПромени (утиче на све тастере)

en: Swap Esc and Caps Lock
sr: Замењени Изађи и ЗакљСлова

en: Make Caps Lock an additional Esc
sr: Учини ЗакљСлова додатним Изађи

en: Make Caps Lock an additional Esc, but Shift + Caps Lock is the regular Caps Lock
sr: Учини ЗакљСлова додатним Изађи, али Промени + ЗакљСлова је уобичајени ЗакљСлова

en: Make Caps Lock an additional Backspace
sr: Учини ЗакљСлова додатним Обриши

en: Make Caps Lock an additional Return key
sr: Учини ЗакљСлова додатним тастером Унеси

en: Make Caps Lock an additional Super
sr: Учини ЗакљСлова додатним Супером

en: Make Caps Lock an additional Hyper
sr: Учини ЗакљСлова додатним Хипером

en: Make Caps Lock an additional Menu key
sr: Учини ЗакљСлова додатним Изборником

en: Make Caps Lock an additional Num Lock
sr: Учини ЗакљСлова додатним ЗакљБројеве

en: Make Caps Lock an additional Ctrl and Shift + Caps Lock the regular Caps Lock
sr: Учини ЗакљСлова додатним Ктрл-ом и Шифт + ЗакљСлова уобичајеним ЗакљСлова

en: Make Caps Lock act as an additional Ctrl modifier, but keep identifying as Caps Lock
sr: Учини ЗакљСлова додатним Ктрл измењивачем, али чува препознавање као ЗакљСлова

en: Caps Lock gives digits on the digits row (Azerty layouts)
sr: ЗакљСлова даје цифре на реду цифара (azerty распореди)

en: Shift + Caps locks the digits on the digits row, Caps Lock alone behaves as usual (Azerty layouts)
sr: Шифт + ЗакљСлова цифре у цифарном реду, када је сам ЗакљСлова се понаша као обично („azerty“ распоред)

en: Caps Lock is disabled
sr: ЗакљСлова је искључен

en: Alt and Win behavior
sr: Понашање тастера Алт и Вин

en: Add the standard behavior to Menu key
sr: Додај уобичајено понашање тастеру Изборник

en: Menu is mapped to Win
sr: Изборник је мапиран на Вин

en: Alt and Meta are on Alt
sr: Алт и Мета су на Алт-у

en: Alt is mapped to Win and the usual Alt
sr: Алт је мапиран на Вин и на уобичајени Алт

en: Ctrl is mapped to Win and the usual Ctrl
sr: Ктрл је мапиран на Вин и на уобичајени Ктрл

en: Ctrl is mapped to Right Win and the usual Ctrl
sr: Ктрл је мапиран на десни Вин и на уобичајени Ктрл

en: Ctrl is mapped to Alt, Alt to Win
sr: Ктрл је мапиран на Алт, Алт на Вин

en: Meta is mapped to Win
sr: Мета је мапиран на Вин

en: Meta is mapped to Left Win
sr: Мета је мапиран на леви Вин

en: Hyper is mapped to Win
sr: Хипер је мапиран на Вин

en: Alt is mapped to Right Win, Super to Menu
sr: Алт је мапиран на десни Вин, Супер на Изборник

en: Left Alt is swapped with Left Win
sr: Леви Алт је замењен са левим Вин-ом

en: Right Alt is swapped with Right Win
sr: Леви Алт је замењен са десним Вин-ом

en: Alt is swapped with Win
sr: Алт је замењен са Вин-ом

en: Win is mapped to PrtSc and the usual Win
sr: Вин је мапиран на ШтампајЕкран и на уобичајени Вин

en: Position of Compose key
sr: Положај тастера Састви

en: 3rd level of Left Win
sr: 3 ниво левог Вин-а

en: 3rd level of Right Win
sr: 3 ниво десног Вин-а

en: 3rd level of Menu
sr: 3 ниво Изборника

en: 3rd level of Left Ctrl
sr: 3 ниво левог Ктрл-а

en: 3rd level of Right Ctrl
sr: 3 ниво десног Ктрл-а

en: 3rd level of Caps Lock
sr: 3 ниво ЗакљСлова

en: 3rd level of the "&lt; &gt;" key
sr: 3 ниво тстера „&lt; &gt;“

en: Pause
sr: Пауза

en: Insert
sr: Уметни

en: PrtSc
sr: Штампај Екран

en: Compatibility options
sr: Опције сагласности

en: Default numeric keypad keys
sr: Основни тастри бројевне области

en: Numeric keypad always enters digits (as in macOS)
sr: Бројевна облат увек уноси цифре (као у мекОС-у)

en: Num Lock on: digits; Shift for arrows. Num Lock off: arrows (as in Windows)
sr: ЗакљБројеве укључен: цифре; Промени за стрелице. ЗакљБројеве искључен: стрелице (као у Виндоузу)

en: Shift does not cancel Num Lock, chooses 3rd level instead
sr: Промени не отказује ЗакљБројеве, већ бира 3 ниво

en: Map Scroll Lock to Mod3
sr: Мапирај Закљ. померања у Mod3

en: Special keys (Ctrl+Alt+&lt;key&gt;) handled in a server
sr: Специјални тастери (Ктрл+Алт+&lt;тастер&gt;) одрађени на серверу

en: Apple Aluminium emulates Pause, PrtSc, Scroll Lock
sr: Ејпол Алуминијум опонаша Паузирај, ШтампајЕкран; Закључај Премицање

en: Japanese Apple keyboards emulate OADG109A backslash
sr: Јапанске Apple тастатуре које опонашају OADG109A контра косу црту

en: Japanese Apple keyboards emulate PC106 backslash
sr: Јапанске Apple тастатуре које опонашају PC106 контра косу црту

en: Shift cancels Caps Lock
sr: Промени отказује ЗакљСлова

en: Enable extra typographic characters
sr: Укључи додатне типографске знаке

en: Enable APL overlay characters
sr: Укључи APL знакове преклапања

en: Both Shifts together enable Caps Lock
sr: Оба „Шифт“ заједн укључују „ЗакљСлова“

en: Both Shifts together enable Caps Lock; one Shift key disables it
sr: Оба „Шифт“ заједно укључују „ЗакљСлова“; један „Шифт“ искључује

en: Both Shifts together enable Shift Lock
sr: Оба „Шифт“ заједно укључују „ЗакљШифт“

en: Shift + Num Lock enables PointerKeys
sr: Промени + ЗакљБројеве укључује Тастере показивача

en: Allow breaking grabs with keyboard actions (warning: security risk)
sr: Дозволи хватања прекида са радњама на тастатури (упозорење: безбедносни ризик)

en: Allow grab and window tree logging
sr: Дозволи хватање и дневничење стабла прозора

en: Currency signs
sr: Знаци валута

en: Euro on E, third level
sr: Евро на тастеру Е, трећи ниво

en: Euro on E, fourth level
sr: Евро на тастеру E, четврти ниво

en: Euro on 2
sr: Евро на 2

en: Euro on 4
sr: Евро на 4

en: Euro on 5
sr: Евро на 5

en: Rupee on 4
sr: Рупија на 4

en: Key to choose the 5th level
sr: Тастер за бирање 5 нивоа

en: Caps Lock chooses 5th level
sr: „ЗакљСлова“ бира 5 ниво

en: The "&lt; &gt;" key chooses 5th level
sr: Тастер „&lt; &gt;“ бира 5 ниво

en: Right Alt chooses 5th level
sr: Леви Алт бира 5 ниво

en: Menu chooses 5th level
sr: Тастер за бирање 5 нивоа

en: Right Ctrl chooses 5th level
sr: Десни Ктрл бира 5 ниво

en: The "&lt; &gt;" key chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
sr: Тастер „&lt; &gt;“ бира 5 ниво и делује као једновремено закључавање ако је притиснут са другим бирачем 5 нивоа

en: Right Alt chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
sr: Десни Алт бира 5 ниво и делује као једновремено закључавање ако је притиснут са другим бирачем 5 нивоа

en: Left Win chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
sr: Леви Вин бира 5 ниво и делује као једновремено закључавање ако је притиснут са другим бирачем 5 нивоа

en: Right Win chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
sr: Десни Вин бира 5 ниво и делује као једновремено закључавање ако је притиснут са другим бирачем 5 нивоа

en: Non-breaking space input
sr: Улаз не-прекидног размака

en: Usual space at any level
sr: Уобчајени размак на било ком нивоу

en: Non-breaking space at the 2nd level
sr: Не-прекидни размак на 2 нивоу

en: Non-breaking space at the 3rd level
sr: Не-прекидни размак на 3 нивоу

en: Non-breaking space at the 3rd level, thin non-breaking space at the 4th level
sr: Не-прекидни размак на 3 нивоу, мајушни не-прекидни размак на 4 нивоу

en: Non-breaking space at the 4th level
sr: Не-прекидни размак на 4 нивоу

en: Non-breaking space at the 4th level, thin non-breaking space at the 6th level
sr: Не-прекидни размак на 4 нивоу, мајушни не-прекидни размак на 6 нивоу

en: Non-breaking space at the 4th level, thin non-breaking space at the 6th level (via Ctrl+Shift)
sr: Не-прекидни размак на 4 нивоу, мајушни не-прекидни размак на 6 нивоу (путем Ктрл+Промени)

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level
sr: Нулте ширине неспајач на 2 нивоу

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, zero-width joiner at the 3rd level
sr: Нулте ширине неспајач на 2 нивоу, нулте ширине спајач на 3 нивоу

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, zero-width joiner at the 3rd level, non-breaking space at the 4th level
sr: Нулте ширине неспајач на 2 нивоу, нулте ширине спајач на 3 нивоу, не-прекидни размак на 4 нивоу

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level
sr: Нулте ширине неспајач на 2 нивоу, не-прекидни размак на 3 нивоу

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level, zero-width joiner at the 4th level
sr: Нулте ширине неспајач на 2 нивоу, не-прекидни размак на 3 нивоу, нулте ширине спајач на 4 нивоу

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level, thin non-breaking space at the 4th level
sr: Нулте ширине неспајач на 2 нивоу, не-прекидни размак на 3 нивоу, мајушни не-прекидни размак на 4 нивоу

en: Zero-width non-joiner at the 3rd level, zero-width joiner at the 4th level
sr: Нулте ширине неспајач на 3 нивоу, нулте ширине спајач на 4 нивоу

en: Japanese keyboard options
sr: Опције јапанске тастатуре

en: Kana Lock key is locking
sr: Тастер Кана Закљ је закључавање

en: NICOLA-F style Backspace
sr: Обриши стила „NICOLA-F“

en: Make Zenkaku Hankaku an additional Esc
sr: Учини Зенкаку Ханкаку додатним Изађи

en: Korean Hangul/Hanja keys
sr: Корејски Хангул/Ханџа тастери

en: Make right Alt a Hangul key
sr: Учини десни Алт Хангул тастером

en: Make right Ctrl a Hangul key
sr: Учини десни Ктрл Хангул тастером

en: Make right Alt a Hanja key
sr: Учини десни Алт Ханџа тастером

en: Make right Ctrl a Hanja key
sr: Учини десни Ктрл Ханџа тастером

en: Esperanto letters with superscripts
sr: Есперанто слова са изложиоцима

en: At the corresponding key in a QWERTY layout
sr: На одговарајућем тастеру у QWERTY распореду

en: At the corresponding key in a Dvorak layout
sr: На одговарајућем тастеру у Дворак распореду

en: At the corresponding key in a Colemak layout
sr: На одговарајућем тастеру у Колемак распореду

en: Old Solaris keycodes compatibility
sr: Сагласност кодних тастера старог Солариса

en: Sun key compatibility
sr: Сагласност „Sun“ тастера

en: Key sequence to kill the X server
sr: Низ тастера за убијање Х сервра

en: Ctrl+Alt+Backspace
sr: Ктрл+Алт+Обриши

en: Function keys
sr: Тастери функција

en: Use F13-F24 as usual function keys
sr: Користи F13-F24 као уобичајене тастере функција

en: Miscellaneous options
sr: Разне опције

en: Use user-defined custom XKB types
sr: Користите произвољне „XKB“ врсте које дефинише корисник

en: Ancient
sr: Историјска

en: Gothic
sr: Гитска

en: Ugaritic
sr: Угаритска

en: Avestan
sr: авестанска

en: APL symbols (Dyalog APL)
sr: APL симболи (Dyalog APL)

en: APL symbols (SAX, Sharp APL for Unix)
sr: APL симболи (SAX, Sharp APL за Јуникс)

en: APL symbols (unified)
sr: APL симболи (обједињени)

en: APL symbols (IBM APL2)
sr: APL симболи (IBM APL2)

en: APL symbols (Manugistics APL*PLUS II)
sr: APL симболи (Manugistics APL*PLUS II)

en: APL symbols (APLX unified)
sr: APL симболи (APLX обједињени)

en: Kutenai
sr: кутенајска

en: Secwepemctsin
sr: шусвапска

en: Multilingual (Canada, Sun Type 6/7)
sr: вишејезична (Canada, Sun Type 6/7)

en: German (with Hungarian letters, no dead keys)
sr: немачка (са мађарским словима, без празних тастера)

en: Polish (Germany, no dead keys)
sr: пољска (Немачка, без празних тастера)

en: German (Sun Type 6/7)
sr: немачка (Sun Type 6/7)

en: German (Aus der Neo-Welt)
sr: немачка (Aus der Neo-Welt)

en: German (KOY)
sr: немачка (KOY)

en: German (Bone)
sr: немачка (Bone)

en: German (Bone, eszett in the home row)
sr: немачка (Bone, „eszett“ у почетном реду)

en: German (Neo, QWERTZ)
sr: немачка (Neo, QWERTZ)

en: German (Neo, QWERTY)
sr: немачка (Neo, QWERTY)

en: German (Noted)
sr: немачка (Noted)

en: Russian (Germany, recommended)
sr: руска (Немачка, препоручена)

en: Russian (Germany, transliteration)
sr: руска (Немачка, транслитерализација)

en: Coptic
sr: коптска

en: Old Hungarian (for ligatures)
sr: стара мађарска (за лигатуре)

en: Old Hungarian (Carpathian Highlands, S as Sh)
sr: стара мађарска (Карпатске висоравни, S као Sh)

en: Old Hungarian (Carpathian Highlands, S as Sz)
sr: стара мађарска (Карпатске висоравни, S као Sz)

en: Hungarian (US)
sr: мађарска (САД)

en: Lithuanian (Dvorak)
sr: литванска (Дворак)

en: Lithuanian (Sun Type 6/7)
sr: литванска (Sun Type 6/7)

en: Latvian (Dvorak)
sr: летонска (Дворак)

en: Latvian (Dvorak, with Y)
sr: летонска (Дворак, са Y)

en: Latvian (Dvorak, with minus)
sr: летонска (Дворак, са минусом)

en: Latvian (programmer Dvorak)
sr: летонска (Дворак за програмере)

en: Latvian (programmer Dvorak, with Y)
sr: летонска (Дворак за програмере, са Y)

en: Latvian (programmer Dvorak, with minus)
sr: летонска (Дворак за програмере, са минусом)

en: Latvian (Colemak)
sr: летонска (Колемак)

en: Latvian (Colemak, with apostrophe)
sr: летонска (Колемак, са апострофом)

en: Latvian (Sun Type 6/7)
sr: летонска (Sun Type 6/7)

en: Latvian (apostrophe, dead quotes)
sr: летонска (апостроф, празни наводници)

en: English (US, intl., AltGr Unicode combining)
sr: енглеска (САД, intl., комбинација „AltGr“ Јуникода)

en: English (US, intl., AltGr Unicode combining, alt.)
sr: енглеска (САД, intl., комбинација „AltGr“ Јуникода, alt.)

en: Atsina
sr: атсинска

en: Czech, Slovak and German (US)
sr: чешка, словачка и немачка (САД)

en: Czech, Slovak, Polish, Spanish, Finnish, Swedish and German (US)
sr: чешка, словачка, пољска, финска, шведска и немачка (САД)

en: English (Drix)
sr: енглеска (Drix)

en: German, Swedish and Finnish (US)
sr: немачка, шведска и финска (САД)

en: English (US, IBM Arabic 238_L)
sr: енглеска (САД, IBM арапска 238_L)

en: English (US, Sun Type 6/7)
sr: енглеска (САД, Sun Type 6/7)

en: English (Carpalx)
sr: енглеска (Carpalx)

en: English (Carpalx, intl., with dead keys)
sr: енглеска (Carpalx, intl., са празним тастерима)

en: English (Carpalx, intl., with AltGr dead keys)
sr: енглеска (Carpalx, intl., са празним тастерима „AltGr“)

en: English (Carpalx, full optimization)
sr: енглеска (Carpalx, пуна оптимизација)

en: English (Carpalx, full optimization, intl., with dead keys)
sr: енглеска (Carpalx, пуна оптимизација, intl., са празним тастерима)

en: English (Carpalx, full optimization, intl., with AltGr dead keys)
sr: енглеска (Carpalx, пуна оптимизација, intl., са празним тастерима „AltGr“)

en: English (3l)
sr: енглеска (3l)

en: English (3l, Chromebook)
sr: енглеска (3l, Chromebook)

en: English (3l, emacs)
sr: енглеска (3l, emacs)

en: English (Workman-P)
sr: енглеска (Workman+P)

en: Sicilian (US keyboard)
sr: сицилијанска (САД тастатура)

en: English (Western European AltGr dead keys)
sr: енглеска (западноевропска са празним „AltGr“ тастерима)

en: Polish (intl., with dead keys)
sr: пољска (intl., са празним тастерима)

en: Polish (Colemak)
sr: пољска (Колемак)

en: Polish (Colemak-DH)
sr: пољска (Колемак-DH)

en: Polish (Colemak-DH ISO)
sr: пољска (Колемак-DH ISO)

en: Polish (Sun Type 6/7)
sr: пољска (Sun Type 6/7)

en: Polish (Glagolica)
sr: пољска (глагољичка)

en: Polish (lefty)
sr: пољска (лева)

en: Crimean Tatar (Dobruja Q)
sr: кримско татарска (Добруџа Q)

en: Romanian (ergonomic Touchtype)
sr: румунска (ергономска „Touchtype“)

en: Romanian (Sun Type 6/7)
sr: румунска (Sun Type 6/7)

en: Serbian (combining accents instead of dead keys)
sr: српска (комбинација акцената уместо празних тастера)

en: Church Slavonic
sr: црквенословенска

en: Russian (plus Ukrainian and Belarusian letters)
sr: руска (плус украјинска и белоруска слова)

en: Russian (Rulemak, phonetic Colemak)
sr: руска (Rulemak, фонетска Колемак)

en: Russian (phonetic, Macintosh)
sr: руска (фонетска, Мекинтош)

en: Russian (Sun Type 6/7)
sr: руска (Sun Type 6/7)

en: Russian (with US punctuation)
sr: руска (са САД интерпункцијом)

en: Russian (GOST 6431-75)
sr: руска (GOST 6431-75)

en: Russian (GOST 14289-88)
sr: руска (GOST 14289-88)

en: Russian (Polyglot and Reactionary)
sr: руска (полиглотска и реакционарна)

en: Russian (Programmer)
sr: руска (програмерска)

en: Russian (plus typographic symbols)
sr: руска (плус типографски симболи)

en: Russian (plus Tatar letters)
sr: руска (плус татарска писма)

en: Russian (Diktor)
sr: руска (Diktor)

en: Russian (international, RU)
sr: руска (међународна, RU)

en: Russian (international, EN)
sr: руска (међународна, EN)

en: Armenian (OLPC, phonetic)
sr: јерменска (OLPC, фонетска)

en: Hebrew (Biblical, SIL phonetic)
sr: хебрејска (библијска, фонетска SIL)

en: Arabic (Sun Type 6/7)
sr: арапска (Sun Type 6/7)

en: Arabic (Arabic numerals, extensions in the 4th level)
sr: арапска (арапски бројеви, проширења на 4 нивоу)

en: Arabic (Eastern Arabic numerals, extensions in the 4th level)
sr: арапска (источноарапски бројеви, проширења на 4 нивоу)

en: Arabic (ErgoArabic)
sr: арапска (ергоарапска)

en: Belgian (Sun Type 6/7)
sr: белгијска (Sun Type 6/7)

en: Portuguese (Brazil, Sun Type 6/7)
sr: португалска (Бразил, Sun Type 6/7)

en: Czech (Sun Type 6/7)
sr: чешка (Sun Type 6/7)

en: Czech (programming)
sr: чешка (програмирање)

en: Czech (programming, typographic)
sr: чешка (програмирање, типографија)

en: Czech (coder)
sr: чешка (програмер)

en: Czech (US, Colemak, UCW support)
sr: чешка (САД, Колемак, „UCW“ подршка)

en: Danish (Sun Type 6/7)
sr: данска (Sun Type 6/7)

en: Dutch (Sun Type 6/7)
sr: холандска (Sun Type 6/7)

en: Estonian (Sun Type 6/7)
sr: естонска (Sun Type 6/7)

en: Finnish (Sun Type 6/7)
sr: финска (Sun Type 6/7)

en: Finnish (DAS)
sr: финска (DAS)

en: Finnish (Dvorak)
sr: финска (Дворак)

en: French (Sun Type 6/7)
sr: француска (Sun Type 6/7)

en: French (US with dead keys, alt.)
sr: француска (САД са празним тастерима, alt.)

en: French (US, AZERTY)
sr: француска (САД, AZERTY)

en: Greek (Sun Type 6/7)
sr: грчка (Sun Type 6/7)

en: Greek (Colemak)
sr: грчка (Колемак)

en: Italian (Sun Type 6/7)
sr: итапијанска (Sun Type 6/7)

en: Ladin (Italian keyboard)
sr: ладинска (Италијанска тастатура)

en: Ladin (German keyboard)
sr: ладинска (Немачка тастатура)

en: Italian (Dvorak)
sr: италијанска (Дворак)

en: Japanese (Sun Type 6)
sr: јапанска (Sun Type 6)

en: Japanese (Sun Type 7, PC-compatible)
sr: јапанска (Sun Type 7, „PC“ сагласна)

en: Japanese (Sun Type 7, Sun-compatible)
sr: јапанска (Sun Type 7, „Sun“ сагласна)

en: Norwegian (Sun Type 6/7)
sr: норвешка (Sun Type 6/7)

en: Urdu (Pakistan, Navees)
sr: урду (Пакистан, Навеес)

en: Portuguese (Sun Type 6/7)
sr: португалска (Sun Type 6/7)

en: Portuguese (Colemak)
sr: португалска (Колемак)

en: Slovak (ACC layout, only accented letters)
sr: словачка (ACC распоред, само наглашена слова)

en: Slovak (Sun Type 6/7)
sr: словачка (Sun Type 6/7)

en: Spanish (Sun Type 6/7)
sr: шпанска (Sun Type 6/7)

en: Swedish (Dvorak A5)
sr: шведска (Дворак A5)

en: Swedish (Sun Type 6/7)
sr: шведска (Sun Type 6/7)

en: Elfdalian (Sweden, with combining ogonek)
sr: елфдалијанска (Шведска, са комбинујућим огонеком)

en: German (Switzerland, Sun Type 6/7)
sr: немачка (Швајцарска, Sun Type 6/7)

en: French (Switzerland, Sun Type 6/7)
sr: француска (Швајцарска, Sun Type 6/7)

en: Turkish (Sun Type 6/7)
sr: турска (Sun Type 6/7)

en: Turkish (i and ı swapped)
sr: турска (i и ı замењени)

en: Old Turkic
sr: стара турска

en: Old Turkic (F)
sr: стара турска (F)

en: Ottoman (Q)
sr: отоманска (Q)

en: Ottoman (F)
sr: отоманска (F)

en: Ukrainian (Sun Type 6/7)
sr: украјинска (Sun Type 6/7)

en: English (UK, Sun Type 6/7)
sr: енглеска (УК, Sun Type 6/7)

en: Korean (Sun Type 6/7)
sr: корејска (Sun Type 6/7)

en: Vietnamese (AÐERTY)
sr: вијетнамска (AÐERTY)

en: Vietnamese (QĐERTY)
sr: вијетнамска (QĐERTY)

en: EurKEY (US)
sr: Евро тастер (САД)

en: International Phonetic Alphabet
sr: Међународни фонетски алфабет

en: International Phonetic Alphabet (QWERTY)
sr: Међународни фонетски алфабет (QWERTY)

en: Modi (KaGaPa, phonetic)
sr: модска (KaGaPa, фонетска)

en: Sanskrit symbols
sr: санскртски симболи

en: Urdu (Navees)
sr: урду (Навис)

en: Number key 4 when pressed in isolation
sr: Тастер броја 4 када је притиснут сам

en: Number key 9 when pressed in isolation
sr: Тастер броја 9 када је притиснут сам

en: Make Caps Lock an additional Esc, and Shift + Caps Lock is the Compose
sr: Чини да „ЗакљСлова“ буде додатни „Esc“, а „Шифт + ЗакљСлова“ Саставни тастер

en: Parentheses position
sr: Положај малих заграда

en: Swap with square brackets
sr: Размена са средњим заградама
