gphoto 0.4.3 - en to no translation catalogue (95 entries)

en: None
no: Ingen

en: Best
no: Beste

en: Initializing camera...
no: Initierer kamera...

en: Could not initialize camera.
no: Kunne ikke initiere kamera.

en: Could not get abilities of model '%s'.
no: Kunne ikke finne funksjoner for modell «%s».

en: Detecting cameras...
no: Søker etter kamera...

en: No cameras detected.
no: Ingen kamera funnet.

en: Could not detect any cameras.
no: Kunne ikke finne kamera.

en: Model:
no: Modell:

en: Detect
no: Søk

en: Detect USB camera
no: Søk etter USB-kamera

en: Speed:
no: Hastighet:

en: Allow multiple frontends
no: Tillat flere fronter

en: Enhanced
no: Forbedret

en: Could not get number of supported camera models
no: Kunne ikke finne antall støttede kameramodeller

en: Could not get number of ports.
no: Kunne ikke finne antall porter.

en: Applying configuration...
no: Aktiverer konfigurasjon...

en: Could not apply configuration.
no: Kunne ikke aktivere konfigurasjon.

en: No additional information available. (1)
no: Ingen tilleggsinformasjon tilgjengelig. (1)

en: General Settings
no: Generelle innstillinger

en: Could not execute command.
no: Kunne ikke kjøre kommando.

en: Getting configuration...
no: Henter konfigurasjon...

en: Could not get configuration.
no: Kunne ikke hente konfigurasjon.

en: Save As...
no: Lagre som...

en: Could not open '%s'!
no: Kunne ikke åpne «%s»!

en: Error
no: Feil

en: Debug
no: Feilsøking

en: Deleting all files in '%s'...
no: Sletter alle filer i «%s»...

en: Could not delete all files in '%s'.
no: Kunne ikke slette alle filer i «%s».

en: Deleting file '%s' from folder '%s'...
no: Sletter fil «%s» fra mappe «%s»...

en: Could not delete file '%s' in folder '%s'.
no: Kunne ikke slette fil «%s» i mappe «%s».

en: Getting EXIF information for file '%s' in folder '%s'...
no: Henter EXIF-informasjon for fil «%s» i mappe «%s»...

en: Could not interpret EXIF data.
no: Kunne ikke lese EXIF-data.

en: Could not download file '%s' from folder '%s'.
no: Kunne ikke laste ned fil «%s» fra mappe «%s».

en: Image
no: Bilde

en: Setting information for file '%s' in '%s'...
no: Setter informasjon for fil «%s» i «%s»...

en: Could not set file information for '%s' in folder '%s'
no: Kunne ikke sette filinformasjon for «%s» i mappe «%s»

en: Getting information about file '%s' in folder '%s'...
no: Henter informasjon om fil «%s» i mappe «%s»...

en: Could not get information about file '%s' in folder '%s'.
no: Kunne ikke hente informasjon om fil «%s» i mappe «%s».

en: File
no: Fil

en: Name:
no: Navn:

en: Mime type:
no: MIME-type:

en: Last modified:
no: Sist endret:

en: Size:
no: Størrelse:

en: Permissions:
no: Rettigheter:

en: Read
no: Lese

en: Delete
no: Slett

en: Preview
no: Forhåndsvis

en: Audio
no: Lyd

en: Downloading thumbnail of '%s' from folder '%s'...
no: Laster ned miniatyr for «%s» fra mappe «%s»...

en: Changing name of '%s' to '%s'...
no: Endrer navn på «%s» til «%s»...

en: Could not change the name of '%s' to '%s'.
no: Kunne ikke endre navn på «%s» til «%s».

en: Name
no: Navn

en: Listing files in folder '%s'...
no: Viser filer i mappen «%s»...

en: Could not get file list for folder '%s'
no: Kunne ikke hente filliste for mappe «%s»

en: Many others
no: Mange andre

en: _Help
no: _Hjelp

en: Creating folder '%s' in folder '%s'...
no: Oppretter mappe «%s» i mappe «%s»...

en: Could not create folder '%s' in folder '%s'.
no: Kunne ikke opprette mappe «%s» i mappe «%s».

en: New directory
no: Ny katalog

en: Capturing image...
no: Tar bilde...

en: Could not capture image.
no: Kunne ikke ta bilde.

en: 0 degrees
no: 0 grader

en: Don't rotate thumbnail
no: Ikke roter miniatyr

en: -90 degrees
no: -90 grader

en: +90 degrees
no: +90 grader

en: 180 degrees
no: 180 grader

en: Could not save file to '%s'.
no: Kunne ikke lagre fil til «%s».

en: Could not get '%s' from folder '%s'.
no: Kunne ikke hente «%s» fra mappe «%s».

en: Downloading %i files...
no: Laster ned %i filer...

en: Save thumbnails
no: Lagre miniatyrer

en: Save EXIF data
no: Lagre EXIF-data

en: Open image(s) with:
no: Åpne bilde(r) med:

en: Filename prefix:
no: Prefiks for filnavn:

en: Save '%s'...
no: Lagre «%s»...

en: Save photos...
no: Lagre bilder...

en: Listing folders in '%s'...
no: Viser mapper i «%s»...

en: Could not list folders in '%s'.
no: Kunne ikke vise mapper i «%s».

en: Could not open '%s'.
no: Kunne ikke åpne «%s».

en: Uploading '%s' into folder '%s'...
no: Laster opp «%s» i mappe «%s»...

en: Could not upload '%s' into '%s'.
no: Kunne ikke laste opp «%s» i «%s».

en: Upload into '%s'...
no: Opplasting til «%s»...

en: Removing directory '%s'...
no: Fjerner katalog «%s»...

en: Could not remove directory '%s'.
no: Kunne ikke fjerne katalog «%s».

en: Getting information about the camera...
no: Henter informasjon om kamera...

en: Getting information about the driver...
no: Henter informasjon om driver...

en: Getting manual...
no: Henter brukerhåndbok...

en: Could not retrieve information.
no: Kunne ikke hente informasjon.

en: Select Camera
no: Velg kamera

en: Could not capture.
no: Kunne ikke ta bilde.

en: Folder
no: Mappe

en: Loading cameras...
no: Laster kamera...

en: Downloading '%s' from folder '%s'...
no: Laster ned «%s» fra mappe «%s»...

en: Could not download '%s' from folder '%s'.
no: Kunne ikke laste ned «%s» fra mappe «%s».

en: Image Download Program
no: Program for nedlasting av bilder
