libgnutls-3.2.3 - en to sr translation catalogue (319 entries)

en: Close notify
sr: Затвори обавештење

en: Unexpected message
sr: Неочекивана порука

en: Bad record MAC
sr: Лош МАЦ записа

en: Decryption failed
sr: Дешифровање није успело

en: Record overflow
sr: Прекорачење записа

en: Decompression failed
sr: Распакивање није успело

en: Handshake failed
sr: Руковање није успело

en: Certificate is bad
sr: Уверење је лоше

en: Certificate is not supported
sr: Уверење није подржано

en: Certificate was revoked
sr: Уверење је повучено

en: Certificate is expired
sr: Уверење је истекло

en: Unknown certificate
sr: Непознато уверење

en: Illegal parameter
sr: Неисправан параметар

en: CA is unknown
sr: Издавач уверења није познат

en: Access was denied
sr: Приступ је одбијен

en: Decode error
sr: Грешка декодирања

en: Decrypt error
sr: Грешка дешифровања

en: Export restriction
sr: Ограничење извоза

en: Error in protocol version
sr: Грешка у издању протокола

en: Insufficient security
sr: Недовољно безбедности

en: User canceled
sr: Корисник је отказао

en: No certificate (SSL 3.0)
sr: Нема уверења (ССЛ 3.0)

en: Internal error
sr: Унутрашња грешка

en: No renegotiation is allowed
sr: Поновно преговарање није допуштено

en: Could not retrieve the specified certificate
sr: Не могу да довучем наведено уверење

en: An unsupported extension was sent
sr: Послато је неподржано проширење

en: The server name sent was not recognized
sr: Послат назив сервера није препознат

en: The SRP/PSK username is missing or not known
sr: СРП/ПСК корисничко име недостаје или није познато

en: No supported application protocol could be negotiated
sr: Ниједан подржани протокол програма не може бити преговаран

en: Success.
sr: Успешно.

en: Could not negotiate a supported cipher suite.
sr: Не могу да преговарам подржани комплет шифрера.

en: No or insufficient priorities were set.
sr: Нису или су подешени недовољни приоритети.

en: The cipher type is unsupported.
sr: Врста шифрера није подржана.

en: The certificate and the given key do not match.
sr: Уверење и дати кључ се не подударају.

en: Could not negotiate a supported compression method.
sr: Не могу да преговарам подржани начин сажимања.

en: An unknown public key algorithm was encountered.
sr: Наиђох на непознати алгоритам јавног кључа.

en: An algorithm that is not enabled was negotiated.
sr: Алгоритам који није укључен је преговаран.

en: A record packet with illegal version was received.
sr: Пакет записа са неисправним издањем је примљен.

en: The Diffie-Hellman prime sent by the server is not acceptable (not long enough).
sr: Дифи-Хелманов прост број који је послао сервер није прихватљив (није довољно дуг).

en: A TLS packet with unexpected length was received.
sr: ТЛС пакет са неочекиваном дужином је примљен.

en: The TLS connection was non-properly terminated.
sr: ТЛС вез није исправно окончана.

en: The specified session has been invalidated for some reason.
sr: Наведена сесија је постала неисправна из неког разлога.

en: GnuTLS internal error.
sr: Унутрашња грешка ГнуТЛС-а.

en: An illegal TLS extension was received.
sr: Неисправно ТЛС проширење је примљено.

en: A TLS fatal alert has been received.
sr: Кобно ТЛС упозорење је примљено.

en: An unexpected TLS packet was received.
sr: Неочекивани ТЛС пакет је примљен.

en: A TLS warning alert has been received.
sr: Упозоравајуће ТЛС упозорење је примљено.

en: An error was encountered at the TLS Finished packet calculation.
sr: Дошло је до грешке при израчунавању завршеног ТЛС пакета.

en: No certificate was found.
sr: Нисам пронашао ниједно уверење.

en: The given DSA key is incompatible with the selected TLS protocol.
sr: Дати ДСА кључ није сагласан са изабраним ТЛС протоколом.

en: A heartbeat pong message was received.
sr: Понг порука срчаног откуцаја је примљена.

en: A heartbeat ping message was received.
sr: Пинг порука срчаног откуцаја је примљена.

en: There is already a crypto algorithm with lower priority.
sr: Већ постоји алгоритам шифровања са нижим приоритетом.

en: No temporary RSA parameters were found.
sr: Нисам нашао привремене РСА параметре.

en: No temporary DH parameters were found.
sr: Нисам нашао привремене ДХ параметре.

en: An unexpected TLS handshake packet was received.
sr: Неочекивани ТЛС пакет руковања је примљен.

en: The scanning of a large integer has failed.
sr: Прегледање великог целог броја није успело.

en: Could not export a large integer.
sr: Не могу да извезем велики цео број.

en: Decryption has failed.
sr: Дешифровање није успело.

en: Encryption has failed.
sr: Шифровање није успело.

en: Public key decryption has failed.
sr: Дешифровање јавног кључа није успело.

en: Public key encryption has failed.
sr: Шифровање јавног кључа није успело.

en: Public key signing has failed.
sr: Потписивање јавног кључа није успело.

en: Public key signature verification has failed.
sr: Провера потписа јавног кључа није усела.

en: Decompression of the TLS record packet has failed.
sr: Распакивање ТЛС пакета записа није успело.

en: Compression of the TLS record packet has failed.
sr: Запакивање ТЛС пакета записа није успело.

en: Internal error in memory allocation.
sr: Унутрашња грешка у додели меморије.

en: An unimplemented or disabled feature has been requested.
sr: Непримењена или искључена функција је затражена.

en: Insufficient credentials for that request.
sr: Недовољно уверења за овај упит.

en: Error in password file.
sr: Грешка у датотеци лозинке.

en: Wrong padding in PKCS1 packet.
sr: Погрешно попуњавање у ПКЦС1 пакету.

en: The requested session has expired.
sr: Затражена сесија је истекла.

en: Hashing has failed.
sr: Хеширање није успело.

en: Base64 decoding error.
sr: Грешка декодирања у основи 64.

en: Base64 unexpected header error.
sr: Неочекивана грешка заглавља у основи 64.

en: Base64 encoding error.
sr: Грешка кодирања у основи 64.

en: Parsing error in password file.
sr: Грешка обраде у датотеци лозинке.

en: The requested data were not available.
sr: Захтевани подаци нису доступни.

en: Error in the pull function.
sr: Грешка у функцији повлачења.

en: Error in the push function.
sr: Грешка у функцији гурања.

en: The upper limit of record packet sequence numbers has been reached. Wow!
sr: Горња граница бројева низа пакета записа је достигнута. Опа бато!

en: Error in the certificate.
sr: Грешка у уверењу.

en: Could not authenticate peer.
sr: Не могу да потврдим идентитет парњака.

en: Unknown Subject Alternative name in X.509 certificate.
sr: Непознат заменски назив субјекта у Икс.509 уверењу.

en: Unsupported critical extension in X.509 certificate.
sr: Неподржано критично проширење у Икс.509 уверењу.

en: Unsupported extension in X.509 certificate.
sr: Неподржано проширење у Икс.509 уверењу.

en: Key usage violation in certificate has been detected.
sr: Кршење употребе кључа у уверењу је откривено.

en: Resource temporarily unavailable, try again.
sr: Извориште је тренутно недоступно, покушајте поново.

en: The transmitted packet is too large (EMSGSIZE).
sr: Пренесени пакет је превелик (EMSGSIZE).

en: Function was interrupted.
sr: Функција је прекинута.

en: Rehandshake was requested by the peer.
sr: Парњак је затражио поновно руковање.

en: TLS Application data were received, while expecting handshake data.
sr: Примљени су подаци ТЛС програма, док смо очекивали податке руковања.

en: Error in Database backend.
sr: Грешка у позадинцу базе података.

en: The certificate type is not supported.
sr: Врста уверења није подржана.

en: The given memory buffer is too short to hold parameters.
sr: Дата међумеморија превише мала за параметре.

en: The request is invalid.
sr: Захтев није исправан.

en: The cookie was bad.
sr: Колачић беше лош.

en: An illegal parameter has been received.
sr: Неисправан параметар је примљен.

en: An illegal parameter was found.
sr: Неисправан параметар је нађен.

en: Error while reading file.
sr: Грешка при читању датотеке.

en: ASN1 parser: Element was not found.
sr: АСН1 обрађивач: Нисам нашао елемент.

en: ASN1 parser: Identifier was not found
sr: АСН1 обрађивач: Нисам нашао одредник

en: ASN1 parser: Error in DER parsing.
sr: АСН1 обрађивач: Грешка у ДЕР обради.

en: ASN1 parser: Value was not found.
sr: АСН1 обрађивач: Нисам нашао вредност.

en: ASN1 parser: Generic parsing error.
sr: АСН1 обрађивач: Општа грешка обраде.

en: ASN1 parser: Value is not valid.
sr: АСН1 обрађивач: Вредност није исправна.

en: ASN1 parser: Error in TAG.
sr: АСН1 обрађивач: Грешка у ТАГ-у.

en: ASN1 parser: error in implicit tag
sr: АСН1 обрађивач: грешка у изричитој ознаци

en: ASN1 parser: Error in type 'ANY'.
sr: АСН1 обрађивач: Грешка у врсти „ANY“.

en: ASN1 parser: Syntax error.
sr: АСН1 обрађивач: Грешка синтаксе.

en: ASN1 parser: Overflow in DER parsing.
sr: АСН1 обрађивач: Прекорачење у ДЕР обради.

en: Too many empty record packets have been received.
sr: Примљено је превише празних пакета записа.

en: Too many handshake packets have been received.
sr: Примљено је превише пакета руковања записа.

en: The crypto library version is too old.
sr: Библиотека шифровања је превише стара.

en: The tasn1 library version is too old.
sr: Библиотека „тасн1“ је превише стара.

en: The OpenPGP User ID is revoked.
sr: ОпенПГП ИД корисника је повучен.

en: The OpenPGP key has not a preferred key set.
sr: ОпенПГП кључ није жељени скуп кључева.

en: Error loading the keyring.
sr: Грешка учитавања привеска кључева.

en: The initialization of crypto backend has failed.
sr: Покретање позадинца криптографије није успело.

en: No supported compression algorithms have been found.
sr: Нисам нашао подржане алгоритме запакивања.

en: No supported cipher suites have been found.
sr: Нисам нашао подржане комплете шифрера.

en: Could not get OpenPGP key.
sr: Не могу да добавим ОпенПГП кључ.

en: Could not find OpenPGP subkey.
sr: Не могу да нађем ОпенПГП подкључ.

en: Safe renegotiation failed.
sr: Безбедно поновно руковање није успело.

en: Unsafe renegotiation denied.
sr: Небезбедно поновно руковање је забрањено.

en: The SRP username supplied is illegal.
sr: Достављено СРП корисничко име није исправно.

en: The SRP username supplied is unknown.
sr: Достављено СРП корисничко име није познато.

en: The OpenPGP fingerprint is not supported.
sr: ОпенПГП отисак није подржан.

en: The signature algorithm is not supported.
sr: Алгоритам потписа није подржан.

en: The certificate has unsupported attributes.
sr: Уверење садржи неподржане атрибуте.

en: The OID is not supported.
sr: ОИД није подржан.

en: The hash algorithm is unknown.
sr: Хеш алгоритам није познат.

en: The PKCS structure's content type is unknown.
sr: Врста садржаја ПКЦС структуре није позната.

en: The PKCS structure's bag type is unknown.
sr: Врста грешке ПКЦС структуре није позната.

en: The given password contains invalid characters.
sr: Дата лозинка садржи неисправне знаке.

en: The Message Authentication Code verification failed.
sr: Провера кода потврђивања идентитета поруке није успела.

en: Some constraint limits were reached.
sr: Неке ограничене границе су достигнуте.

en: Failed to acquire random data.
sr: Нисам успео да прибавим насумичне податке.

en: Received a TLS/IA Intermediate Phase Finished message
sr: Примих завршену поруку ТЛС/ИА средње фазе

en: Received a TLS/IA Final Phase Finished message
sr: Примих завршену поруку ТЛС/ИА завршне фазе

en: Verifying TLS/IA phase checksum failed
sr: Провера провере суме ТЛС/ИА фазе није успела

en: The specified algorithm or protocol is unknown.
sr: Наведени алгоритам или протокол није познат.

en: The handshake data size is too large.
sr: Величина података руковања је превелика.

en: Error opening /dev/crypto
sr: Грешка отварања путање „/dev/crypto“

en: Error interfacing with /dev/crypto
sr: Грешка приликом сучељавања са „/dev/crypto“

en: Peer has terminated the connection
sr: Парњак је окончао везу

en: Channel binding data not available
sr: Подаци увезивања канала нису доступни

en: TPM error.
sr: ТПМ грешка.

en: TPM is not initialized.
sr: ТПМ није покренут.

en: TPM key was not found in persistent storage.
sr: Нисам нашао ТПМ кључ у трајном спремишту.

en: Cannot initialize a session with the TPM.
sr: Не могу да покренем сесију са ТПМ-ом.

en: PKCS #11 error.
sr: Грешка ПКЦС #11.

en: PKCS #11 initialization error.
sr: Грешка покретања ПЦС-а #11.

en: Error in parsing.
sr: Грешка у обради.

en: Error in provided PIN.
sr: Грешка достављеног ПИН-а.

en: Error in provided SRK password for TPM.
sr: Грешка достављене СРК лозинке за ТПМ.

en: Error in provided password for key to be loaded in TPM.
sr: Грешка достављене лозинке за кључ који ће бити учитан у ТПМ.

en: PKCS #11 error in slot
sr: Грешка ПКЦС-а #11 у урезу

en: Thread locking error
sr: Грешка закључавања нити

en: PKCS #11 error in attribute
sr: Грешка ПКЦС-а #11 у атрибуту

en: PKCS #11 error in device
sr: Грешка ПКЦС-а #11 у уређају

en: PKCS #11 error in data
sr: Грешка ПКЦС-а #11 у подацима

en: PKCS #11 unsupported feature
sr: Неподржана функција ПКЦС-а #11

en: PKCS #11 error in key
sr: Грешка ПКЦС-а #11 у кључу

en: PKCS #11 PIN expired
sr: ПИН ПКЦС-а #11 PIN је истекао

en: PKCS #11 PIN locked
sr: ПИН ПКЦС-а #11 PIN је закључан

en: PKCS #11 error in session
sr: Грешка ПКЦС-а #11 у сесији

en: PKCS #11 error in signature
sr: Грешка ПКЦС-а #11 у потпису

en: PKCS #11 error in token
sr: Грешка ПКЦС-а #11 у прстену

en: PKCS #11 user error
sr: Грешка корисника ПКЦС-а #11

en: The operation timed out
sr: Радњи је истекло време

en: The operation was cancelled due to user error
sr: Радња је отказана због грешке корисника

en: No supported ECC curves were found
sr: Нисам нашао подржане ЕЦЦ криве

en: The curve is unsupported
sr: Крива није подржана

en: The requested PKCS #11 object is not available
sr: Захтевани објекат ПКЦС-а #11 није доступан

en: The provided X.509 certificate list is not sorted (in subject to issuer order)
sr: Обезбеђени списак Икс.509 уверења није поређан (према поретку издаваоца)

en: The OCSP response is invalid
sr: ОЦСП одговор није исправан

en: There is no certificate status (OCSP).
sr: Нема стања уверења (ОЦСП).

en: Error in the system's randomness device.
sr: Грешка у системском уређају случајности.

en: No common application protocol could be negotiated.
sr: Ниједан општи протокол програма не може бити преговаран.

en: (unknown error code)
sr: (непознат код грешке)

en: 		Key Usage:
sr: 		Употреба кључа:

en: error: get_key_usage: %s
sr: грешка: добави_употребу_кључа: %s

en: 			Digital signatures.
sr: 			Дигитални потписи.

en: 			Communications encipherment.
sr: 			Шифровање везе.

en: 			Storage data encipherment.
sr: 			Шифровање смештајних података.

en: 			Authentication.
sr: 			Потврђивање идентитета.

en: 			Certificate signing.
sr: 			Потписивање уверења.

en: 	ID (hex):
sr: 	ИД (хекс):

en: 	Fingerprint (hex):
sr: 	Отисак (хекс):

en: 	Fingerprint's random art:
sr: 	Насумична уметност отиска:

en: 	Revoked: True
sr: 	Повучен: Да

en: 	Revoked: False
sr: 	Повучен: Не

en: 	Time stamps:
sr: 	Временска ознака:

en: 		Creation: %s
sr: 		Направљено: %s

en: 		Expiration: Never
sr: 		Истиче: Никада

en: 		Expiration: %s
sr: 		Истиче: %s

en: unknown
sr: непознато

en: 	Public Key Algorithm: %s
sr: 	Алгоритам јавног кључа: %s

en: 	Key Security Level: %s
sr: 	Ниво безбедности кључа: %s

en: 		Modulus (bits %d):
sr: 		Модулус (бита %d):

en: 		Exponent:
sr: 		Изложилац:

en: 		Public key (bits %d):
sr: 		Јавни кључ (бита %d):

en: 	Version: %d
sr: 	Издање: %d

en: 	Name[%d]: %s
sr: 	Назив[%d]: %s

en: 	Revoked Name[%d]: %s
sr: 	Назив опозваног[%d]: %s

en: 
    	Subkey[%d]:
sr: 
    	Подкључ[%d]:

en: name[%d]: %s,
sr: назив[%d]: %s,

en: revoked name[%d]: %s,
sr: назив опозваног[%d]: %s,

en: fingerprint:
sr: отисак:

en: created: %s,
sr: направљено: %s,

en: never expires,
sr: не истиче никада,

en: expires: %s,
sr: истиче: %s,

en: key algorithm %s (%d bits)
sr: алгоритам кључа %s (%d бита)

en: unknown key algorithm (%d)
sr: непознат алгоритам кључа (%d)

en: OpenPGP Certificate Information:
sr: Подаци ОпенПГП уверења:

en: 			ASCII:
sr: 			АСКРИ:

en: 			Hexdump:
sr: 			Хекса:

en: OCSP Request Information:
sr: Подаци ОЦСП захтева:

en: 	Responder ID: %.*s
sr: 	ИД одговоритеља: %.*s

en: 	Produced At: %s
sr: 	Произведено у: %s

en: 		Revocation time: %s
sr: 		Време опозива: %s

en: 		This Update: %s
sr: 		Ово освежење: %s

en: 		Next Update: %s
sr: 		Следеће освежење: %s

en: 	Signature Algorithm: %s
sr: 	Алгоритам потписа: %s

en: warning: signed using a broken signature algorithm that can be forged.
sr: упозорење: потписани користи оштећени алгоритам потписа који се може одрадити.

en: 	Signature:
sr: 	Потпис:

en: OCSP Response Information:
sr: Подаци ОЦСП одговора:

en: warning: altname contains an embedded NUL, replacing with '!'
sr: упозорење: „altname“ садржи угнеждено НИШТА, замењујем знаком „!“

en: 			Path Length Constraint: %d
sr: 			Ограничење дужине путање: %d

en: 			Policy Language: %s
sr: 			Језик политике: %s

en: 			Policy:
    				ASCII:
sr: 			Политика:
    				АСКРИ:

en: 
    				Hexdump:
sr: 
    				Хекс испис:

en: 			Access Method: %.*s
sr: 			Начин приступа: %.*s

en: %sDigital signature.
sr: %sДигитални потписи.

en: %sNon repudiation.
sr: %sНије одбијање.

en: %sKey encipherment.
sr: %sШифровање кључа.

en: %sData encipherment.
sr: %sШифровање података.

en: %sKey agreement.
sr: %sСлагање кључа.

en: %sCertificate signing.
sr: %sПотписивање уверења.

en: %sCRL signing.
sr: %sЦРЛ потписивање.

en: %sKey encipher only.
sr: %sСамо шифрер кључа.

en: %sKey decipher only.
sr: %sСамо дешифрер кључа.

en: 			Not Before: %s
sr: 			Не пре: %s

en: 			Not After: %s
sr: 			Не после: %s

en: warning: distributionPoint contains an embedded NUL, replacing with '!'
sr: упозорење: тачка расподеле садржи угнеждено НИШТА, замењујем знаком „!“

en: %s			TLS WWW Server.
sr: %s			ТЛС „WWW“ сервер.

en: %s			TLS WWW Client.
sr: %s			ТЛС „WWW“ клијент.

en: %s			Code signing.
sr: %s			Потписивање кода.

en: %s			Email protection.
sr: %s			Заштита е-поште.

en: %s			Time stamping.
sr: %s			Записивање времена.

en: %s			OCSP signing.
sr: %s			Потписивање ОЦСП-а.

en: %s			Ipsec IKE.
sr: %s			Ипсек ИКЕ.

en: %s			Any purpose.
sr: %s			Било која сврха.

en: %s			Certificate Authority (CA): FALSE
sr: %s			Издавач уверења (ЦА): НЕТАЧНО

en: %s			Certificate Authority (CA): TRUE
sr: %s			Издавач уверења (ЦА): ТАЧНО

en: %s			Path Length Constraint: %d
sr: %s			Ограничење дужине путање: %d

en: %s			XMPP Address: %.*s
sr: %s			ИксМПП адреса: %.*s

en: %s			otherName OID: %.*s
sr: %s			други назив ОИД: %.*s

en: %s			otherName DER:
sr: %s			други назив ДЕР:

en: 
    %s			otherName ASCII:
sr: 
    %s			други назив АСКРИ:

en: %s	Extensions:
sr: %s	Проширења:

en: %s		Basic Constraints (%s):
sr: %s		Основна ограничења (%s):

en: critical
sr: критично

en: not critical
sr: није критично

en: %s		Subject Key Identifier (%s):
sr: %s		Одредник кључа субјекта (%s):

en: %s		Authority Key Identifier (%s):
sr: %s		Одредник кључа ауторитета (%s):

en: %s		Key Usage (%s):
sr: %s		Употреба кључа (%s):

en: %s		Private Key Usage Period (%s):
sr: %s		Раздобље коришћења личног кључа (%s):

en: %s		Key Purpose (%s):
sr: %s		Сврха кључа (%s):

en: %s		Subject Alternative Name (%s):
sr: %s		Заменски назив субјекта (%s):

en: %s		Issuer Alternative Name (%s):
sr: %s		Заменски назив издавача (%s):

en: %s		CRL Distribution points (%s):
sr: %s		Тачке ЦРЛ расподеле (%s):

en: %s		Proxy Certificate Information (%s):
sr: %s		Подаци уверења посредника (%s):

en: %s		Authority Information Access (%s):
sr: %s		Приступ информацијама ауторитета (%s):

en: %s		Unknown extension %s (%s):
sr: %s		Непознато проширење „%s“ (%s):

en: %s			Hexdump:
sr: %s			Хекс испис:

en: 	%sPublic Key Algorithm: %s
sr: 	%sАлгоритам јавног кључа: %s

en: 	Algorithm Security Level: %s (%d bits)
sr: 	Ниво безбедности алгоритма: %s (%d бита)

en: 		Modulus (bits %d):
sr: 		Модулус (бита %d):

en: 		Exponent (bits %d):
sr: 		Изложилац (бита %d):

en: 		Exponent (bits %d):
sr: 		Изложилац (бита %d):

en: 		Curve:	%s
sr: 		Крива:	%s

en: 		Public key (bits %d):
sr: 		Јавни кључ (бита %d):

en: Subject
sr: Субјект

en: 	Serial Number (hex):
sr: 	Серијски број (hex):

en: 	Issuer: %s
sr: 	Издавач: %s

en: 	Validity:
sr: 	Исправност:

en: 		Not Before: %s
sr: 		Не пре: %s

en: 		Not After: %s
sr: 		Не после: %s

en: 	Subject: %s
sr: 	Субјект: %s

en: 	MD5 fingerprint:
sr: 	МД5 отисак:

en: 	SHA-1 fingerprint:
sr: 	СХА-1 отисак:

en: 	Public Key Id:
sr: 	Ид јавног кључа:

en: 	Public key's random art:
sr: 	Насумични јавни кључ:

en: signed using %s (broken!),
sr: потписан коришћењем „%s“ (оштећено!),

en: signed using %s,
sr: потписан коришћењем „%s“,

en: X.509 Certificate Information:
sr: Подаци Икс.509 уверења:

en: Other Information:
sr: Остали подаци:

en: 	Version: 1 (default)
sr: 	Издање: 1 (основно)

en: 	Update dates:
sr: 	Датуми освежавања:

en: 		Issued: %s
sr: 		Издато: %s

en: 		Next at: %s
sr: 		Следеће у: %s

en: 	Extensions:
sr: 	Проширења:

en: 		CRL Number (%s):
sr: 		ЦРЛ број (%s):

en: 		Authority Key Identifier (%s):
sr: 		Одредник кључа ауторитета (%s):

en: 		Unknown extension %s (%s):
sr: 		Непознато проширење „%s“ (%s):

en: 	Revoked certificates (%d):
sr: 	Опозвана уверења (%d):

en: 	No revoked certificates.
sr: 	Нема опозваних уверења.

en: 		Serial Number (hex):
sr: 		Серијски број (hex):

en: 		Revoked at: %s
sr: 		Опозвано: %s

en: X.509 Certificate Revocation List Information:
sr: Подаци о списку опозива Икс.509 уверења:

en: 	Attributes:
sr: 	Атрибути:

en: 		Challenge password: %s
sr: 		Лозинка изазова: %s

en: 		Unknown attribute %s:
sr: 		Непознат атрибут „%s“:

en: PKCS #10 Certificate Request Information:
sr: Подаци захтева ПКЦС #10 уверења:

en: Public Key Usage:
sr: Употреба јавног кључа:

en: Public Key ID:
sr: ИД јавног кључа:

en: Public Key Information:
sr: Подаци о јавном кључу:
