gtkspell 2.0.16 - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
sr: <i>(без предлога)</i>

en: More...
sr: Још...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
sr: Додај "%s" у речник

note: - Ignore All
en: Ignore All
sr: Занемари све

note: on top: language selection
en: Languages
sr: Језици

en: enchant error for language: %s
sr: Enchant грешка за језик: %s
