libidn 0.5.16 - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Success
sr: Успех

en: String preparation failed
sr: Неуспешна припрема ниске

en: Punycode failed
sr: Punycode није успео

en: Non-digit/letter/hyphen in input
sr: Нецифра/слово/цртица у улазу

en: Forbidden leading or trailing minus sign (`-')
sr: Забрањен водећи или пратећи знак минус („-“)

en: Output would be too large or too small
sr: Излаз би био превелик или премали

en: Input does not start with ACE prefix (`xn--')
sr: Улаз не почиње са ACE префиксом („xn--“)

en: String not idempotent under ToASCII
sr: Ниска није идемпотентна под ToASCII

en: Input already contain ACE prefix (`xn--')
sr: Улаз већ садржи ACE префикс („xn--“)

en: System iconv failed
sr: Системски iconv није успео

en: Cannot allocate memory
sr: Не може обезбедити меморију

en: System dlopen failed
sr: Неуспешан системски dlopen

en: Unknown error
sr: Непозната грешка

en: String not idempotent under Unicode NFKC normalization
sr: Ниска није идемпотентна под Unicode NFKC нормализацијом

en: Invalid input
sr: Неважећи улаз

en: Output would exceed the buffer space provided
sr: Излаз би премашио предвиђену величину бафера

en: String size limit exceeded
sr: Ограничење величине ниске премашено

en: Forbidden unassigned code points in input
sr: Забрањене недодељене кодне тачке у улазу

en: Prohibited code points in input
sr: Ускраћене кодне тачке у улазу

en: Conflicting bidirectional properties in input
sr: Супротстављена двосмерна својства у улазу

en: Malformed bidirectional string
sr: Наказна двосмерна ниска

en: Prohibited bidirectional code points in input
sr: Ускраћене двосмерне кодне тачке у улазу

en: Error in stringprep profile definition
sr: Грешка у дефиницији stringprep профила

en: Flag conflict with profile
sr: Сукоб заставица са профилом

en: Unknown profile
sr: Непознат профил

en: Unicode normalization failed (internal error)
sr: Уникод нормализације није успела (унутрашња грешка)

en: Code points prohibited by top-level domain
sr: Кодне тачке забрањене највишим доменом

en: Missing input
sr: Недостаје улаз

en: No top-level domain found in input
sr: Највиши домен није нађен у улазу

en: Only one of -s, -e, -d, -a or -u can be specified.
sr: Може бити задато само једно од: -s, -e, -d, -a или -u.

en: Charset `%s'.
sr: Скуп знакова „%s“.

en: Type each input string on a line by itself, terminated by a newline character.
sr: Куцајте улазну ниску на засебној линији, завршавајући знаком за нови ред.

en: Input error
sr: Улазна грешка

en: Could not convert from %s to UTF-8.
sr: Није могао да претвори из %s у UTF-8.

en: Could not convert from UTF-8 to UCS-4.
sr: Није могао да претвори из UTF-8 у UCS-4.

en: input[%d] = U+%04x
sr: улаз[%d] = U+%04x

en: output[%d] = U+%04x
sr: излаз[%d] = U+%04x

en: Could not convert from UTF-8 to %s.
sr: Није могао да претвори из UTF-8 у %s.

en: Could not convert from UCS-4 to UTF-8.
sr: Није могао да претвори из UCS-4 у UTF-8.

en: tld_check_4z (position %d): %s
sr: tld_check_4z (положај %d): %s
